UEFA' Tarafından Galatasaray'a Verilen Cezayı Nasıl Buluyorsunuz?

1 Yıl Avrupa Kupalarından Men Cezası?

Seviyeli Yorum Yapalım !

1|1
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Mehmet Demirkol şanslı olduğumuzu söyledi. Kismen katiliyorum bir sekilde bir yaptirim olmasi gerekiyordu zaten. Bildigim kadariyla 2 sene gidemezsek ceza kalkiyor galiba.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Emeklerimiz bosa gitti ceza sahsa verilmeli simdi 25 milyon taraftarin sucu ne anlamiyorum gercek hukuk bu degil inanki!!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oha ya. soktayım niye ki

0|1
    0|0
  • Neden verildi ki 😮

0|1
    0|0
  • ağır bence adamlar nası para toplıycak :)

0|1
    0|0
  • Yazık olmuş neden verdiler ki ://

0|1
    0|0

• finansal fair play kurallarını yerine getirmekte başarısız olduğu için

• Beklenen bir şeydi zaten. Ne hale getirdiler takımı

0|1
    0|0
  • Banane isterse hiç almasınlar ben yine Galatasaray besteleri söylemeye devam edecem :d

0|1
    0|0
  • Ben nedenini anlamadım

0|1
    0|0
    • finansal fair play kurallarını yerine getirmekte başarısız olduğu için

• Hm anladm

Erkekler Ne Diyor 22

• Perşembenin geleceği çarşambadan belli olur , Aysal döneminde o kadar para harcandı ki geliri yüksek olmasına rağmen bu seviyelere düştü. Şampiyonluklarla göz boyadılar fakat takke düştü kel göründü

0|1
    0|0
  • gs 5 sene geriye gider. kaç yıldır şampiyonlar liginden alınan paralarla bile ekonomilerini düzeltemediler. bundan sonra o parayıda alamayacaklar. bjk nin stadı açılıyor kadrosu genç ve kaliteli fenerin kadrosuda öyle. üzerine de koyacaklar. bana kalırsa gs ilk 3 e giremez artık. diğer takımlarda güçleniyor çünkü. konya, başakşehir, akhisar, kasımpaşa, bursa daha yazabilirim :)

0|1
    0|0
  • Yazık oldu.

0|1
    0|0
  • saçma, takım uefadan gelir alıyo o aldığı gelir ile borç kapatılabilirdi uefa iyi niyeti görmüş olacakki +1 yıl cezayı kaldırdı o vakit iyi niyeti gördüysen neden ceza veriyon bırak seneye gelsinler gelir alıp durumu düzeltsinler çok saçma işler

0|1
    0|0
  • Ben anlamıyorum koskoca kulübüz yöneticiler bu kadar mı angut olur. Kümeye oynayan takımlar bile ceza almazken bizim durumumuz nedir ya.

0|1
    0|0
  • Ünal aysal yönetiminin hediyesidir bu Uefa zamanında Mali durumu düzeltmesi için 4 takip erteleme verdiğinde artislik yapıp bize 2 yıl yeter diyenler bugün Galatasarayın başını yakmıştır

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olmama rağmen haklı bir karar yapcak bir şey yok, Takımı bu hale getirenler utansın.

0|1
    0|0
  • Ceza hakkında yorum yapmak istemiyorum ama buna sevinen Türkler var. Halimize yazık diyorum. Cezalar gelir geçer.

0|1
    0|0
  • gs uefbanın istediği mali anlamda denk bütçeyi sağlayamadığı için normal bir durum aslında uefa denk bütçe de istemedi gsye 3 yıl için 30 milyon zarar hakkı tanıdı fakat gs 130 kusur milyon zarar etti prestij anlamında kayıp 1 yıla şükretsin gs

0|1
    0|0
  • Bence iyi transfer cezası verselerdi umut gibi mallara kalacaktık

0|1
    0|0
  • Olsun uefa kupası var

0|1
    0|0
  • Dursun Özbek'le ancak bu kadar olurdu ve bunu başarı sayan bir yönetim var.

0|1
    0|0
  • haklı bir ceza.

0|0
    0|0
  • İlahi adalet. . . NET.

0|0
    0|0
  • yerinde buluyorum

0|0
    0|0
  • hakettiler

0|0
    0|0
  • hakettik pis yönetim yüzünden

0|0
    0|0
  • İyi buluyorum

0|0
    0|0
  • az bile

0|0
    0|0
  • gs 1. ligtemi hala?

0|0
    0|0
  • Az bile beter olsunlar

0|0
    0|0
  • Bu ceza kaldırılacaktır. Galatasaray Avrupa da her zaman var olacaktır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...