Kendine ne kadar güveniyorsun?

Ben başarılar konusunda kendime güvenmiyorum sadece.Sizde de güven eksikliği var mı?Kendini hiç diğerlerinden geri de gördüğünüz konular mesela.Varsa neler?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Var ya belki de hep ondan kaybediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• istersem yaparım.sadece bunu biliyorum.ama istemek yorucu.

0|0
    0|0
  • istediğim birşeyde ölümü göze alacak kadar güvenirim kendime aga velhasıl çok stemem lazım istem çılgınlığı oluşmalı içimde <3

0|0
    0|0
  • Kendime güvenim tamdır,başkaları ile kendimi kıyaslamam,yapabilecegim işlere kalkışırım,

0|0
    0|0
  • Güven eksikliğim yok . Kişilik anlamında kimseden eksik olarak görmüyorum kendimi. Karakterimin de sağlam olduğunu düşünüyorum. Bilgi anlamında eksiklerim vardır onları da gidermek için uğraşıyorum. Onun dışında taşı sıksam suyunu çıkartırım lafı soksam içerde bırakırım

0|0
    0|0
  • çok güvenirim ben..hayatta hiç birşeyde başarısız olmam..

0|0
    0|1
  • Valla akıl zeka konularında genel kültür tarih teknoloji konularında her türlü güvenirim.

0|0
    0|0
  • kendime güvenirim

yapacağım neyse

ilk kendimi ikna ederim karşıdakini

ikna etmek daha kolay oluyor:):):)

0|0
    0|0
  • yani bende başarı konusunda pek güvenmem. genelde okul hayatım iyi geçmemişti. ama diğer şeylerde güvenirimya elimden geleni yaparım en azından..

0|0
    0|0
  • yeteri kadarr

0|0
    0|0
  • isyetince olacak bişiyse sonuna kadar güvenirim.

0|0
    0|0
  • her işin üstesinden rahatlıkla geldim bu zamana kadar. bundan sonrada öyle olacak.

0|0
    0|0
  • Kendime her konuda %100 güveniyorum

bir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • çalışsam yaparım güveniyom kendime..sadece calışmıyom:)

0|0
    0|0
  • olması gerektiği kadar

0|0
    0|0
  • bir alanda kendinin güven olması için o alanda bilgin olması gerekir. Eğer bilmiyorsan seni güvensizleştirir ve seni soyutlaştırır. En güzeli bildiğin yoldan şaşma asıl başarıyı o zaman yakalarsın. (Hayat tecrübersi :))

0|0
    0|0
  • Bu kadar \o/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Su kadar \o/

0|0
    0|0
  • ultragüvenliyim:Dgel gelelim hiç bir halta yaramıyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...