Bir insan en fazla kaç kişiye güvenebilir?

Aileyi dışarıda tutarak soruyorum bu soruyu? Sizce bir insanın güvenebileceği kaç kişi olabilir hayatta?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ana kadar maksimum 2 kişi oldu. Bence sınırı daha da genişletmemek gerek..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güven limitli bir duygu değil ki! istediğiniz kadar kişiye güvenebilirsiniz.

bu karşıdaki kişilere bağlı. ayrıca ne anlamda güven? bir insan her konuda mükemmel olamayacağından, bazı insanlara dürüstülüğü konusunda güvenilir, bazı insanlara çalışkanlığı iş bitiriciliği için güvenilir, kimilerine, zor günlerinde yanında olduğundan güvenilir vs..

0|1
    0|0
    • Birine güvenmeniz için onun önemli bir yeteneği olmasına gerek yok. İnsanları böyle sınıflandırmak doğru değil. Güven her ne yaparsanız yapın arkanızda daima duracak biri olduğunu hissetmektir. Sizin tanımınız çıkar ilişkileri konusunda doğru olabilir. Çıkar ilişkilerinde doğru insanı seçmek, onun hangi konuda yetenekli olduğunu bilmek en önemli husustur.

• Güven konusunda kastım samimiyettir. Gerçekten size karşı samimi bulduğunuz insanlardır güvenecek olduğunuz kişiler. Aileniz gibi. Dikkat ederseniz soruda da aileyi dışarıda bırakarak cevap istedim. Her ne yaparsanız yapın ailenizin sizin arkanızda olduğunu bilirsiniz. İşte aileniz dışında böyle kaç insana sahip olabilirsiniz sorumda kast ettiğim budur.

Tabii ki arkadaşlarınız dostlarınız olacak. Tabii ki bazı konularda güveneceksiniz onlara. Ama benim demek istediğim biraz farklı.

• kişi kendine yaptıklarına güveniyorsa zaten bir sorun yokki...

• 2.

Ben tereddütsüz güveneceğim 1 kişiyi tanıyorum, diğeriyle henüz tanışmadım ..

0|1
    0|0
    • Bence ne kadar az olursa o kadar iyi oluyor.

• sakın bu yanlış kendin engüvendigin kişilik olmalısın insan oglu nederler büyükler çig süt emmiş yine altını çiziyorum sakın...

• Az ve öz olmalı.. Şöyle ki bir çok kişiye güvenir ama güveni boşa çıktıkça akıllanır o kişi sayısı azalır.. En iyisi 2 diyelim :)

0|1
    0|0
  • Herkesten bir süpriz bekliyorum. :D

0|1
    0|0
  • ailemde içinde kimseye güvenilmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2-3 ü geçmemeli . Hatta ailenin her bireyine de güvenmemek gerekir bu devirde babana bile güvenmeyeceksin sözünü bizzat yaşayıp onayladım .

0|1
    0|0
  • güvenmi oda ne ? +(-_-)+

0|1
    0|0
  • herkese güvenir

0|1
    0|0
  • babama dahi güvenmem

0|1
    0|0
  • sayısız kişiye