Türbanlıları spor salonunda gördüm günah değil mi?

spor herkesin hakkı ama türbanlı kadınları kızları spor salonunda gördüm erkekler atletli şortlu

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• türbanlı bacım tayt giyemeyecekmi hahaha:D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslamiyete göre yanlıştır, olmaması gerekir. Bence olabilir bir problem yoktur. Ki zaten sadece kadınlara özel B-Fit salonları oldukça yaygın, bu görüşe sahip insanlar spor hizmetini buralardan alabilirler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Karışık spor salonunda bence de olmamalılar

0|1
    0|0
  • Gunah sadecre kizlar icin olanina gidebilirler

0|1
    0|0
  • niye günah olsun?

0|0
    0|0
  • ciddi misin karma salona mı gelyolar çok garip ya hakikaten

0|1
    0|0
  • erkek için haram bölgeler değil oralar. günah neden olsun?

0|1
    0|0
  • Allahallah ozaman erkekler çeki düzen versin kardeşim. Bizde oyle yapmıyormuyuz. Spor için mi gidiliyor onları süzmeye mi. Kafan nerde allah aşkına. Ozaman siz gitmeyin biz gidelim ne düşünceler içindesin ya.

Kadınlar arası daha uygun olur tabiki ama olmayınca olmuyor.

0|0
    0|0
    • sadece kadınların gittiği yerler var oraya gitmeli karışık olana gitmesi o kadar dikkat eden birinin hele gitmemesi gerekir günahsa herkese günah ama Allaha yakın olan kapalı bir bayanın daha fazla dikkat etmesi lazım cünkü Allah'a cogu kişiden daha yakındır ve sadakatini yerle bir etmemelidir...

• @orknc evet haklısın bende aynısını yazdım bakarsan ama olmayınca olmuyor. Ben mesela karışık bir yere gidiyorum cunku benim yaşadığım yerde yok ayri. Ona gore bizde kendimize çeki düzen veriyoruz tabikide.

• inşallah ona göre giyiniyorsundur cok önemli bu konu...

• Kızlara özel spor salonları var. Çok saçma bence.

0|0
    0|0
  • önemli olan göze perde indirmek bu kadar cahil olma. her yerde var şortlu atletli hatta üstsüz erkek hele yazın turzm şehrindeysen var olmaması imkansız. dedim ya var diye görüceksn değilsn önemli olan göze perde indrmek.

1|1
    0|0
    • @Kemal4444 ne diyon ya

• @Kemal4444 sen ne anladın yazdıklarımdan ve beyinde ne kurguladın gerçekten çok merk edyorum fakat aynı şeyleri söylemediğimizi de biliyorum

• Anlamayan anlamıyor kızım ya. Anlatmaya deymez bırak

• ben uygun bulmuyorum bu durumu. kadınlar ile erkekler ayri spor yapmali bend kapaliyim ama sadece kadinlar olan spora gidiyorum ayrica neden türbanli kelimesini kullandim anlamadim açik olan kadinlarinda erkeklerle ayni ortamda spor yapmasi falan uygun degil bence. ayrica yaptiklari spora göre değişir uygunluğu.

0|1
    0|0
    • kas ve cardio

• bende onu diyorum kapalı olanlar için tezat ama laik olanlar için günah olabilir ama bunu önemsemiyorlar

• boşver hacı takma

Erkekler Ne Diyor 11

• kızlar nasıl giyinmişti peki

0|1
    0|0
    • kapalılar türbanlı gerçi spor sonuna kadar türban dağılıyor ama olsun açık kadınlar modern tayt ve askılı ya da tişört

• hadi canım tayf falan ve askılı mı giyiyorlar

• Günah pikachu

0|1
    0|0
  • Zaten türbanlı kadınlara haram, türbanlı olmayan kadınlara helal öyle mi? Şu dar kafalı zihniyetten bir vazgeçin.

0|0
    0|0
    • günah herkese günah ben dine bu kadar önem verene yazdım ama işte müslüman demek cahil demek derler boş değilmiş

• Sen sanki dört dörtlüksün de, kemale ermişsin de başkalarının günahını düşünür olmuşsun. Kusura bakma dostum ama burada cahil olan sen oluyorsun.

• Kadina degil erkege gunah...

Yaradan sana nefs vermis tutasin diye... Her seyi kadınlara yuklemeyin artik..

Tum kadinlar ciplak sokakta dolassada bakmayacaksin dokunmayacaksin.

Gerçek şu ki, Allah adâleti, iyiliği ve akrabaya yardım etmeyi emreder; yüz kızartıcı işleri, fenalığı ve azgınlığı yasaklar. O, düşünüp öğüt alasınız diye size öğüt veriyor.

NAHL SURESI 90. AYET

0|0
    0|0
  • Bende gördüm

0|0
    0|0
  • Karışık olana gitmemeleri lazım

0|0
    0|0
  • Onlarin sen turban taktiklarina bakma benim gittigim salonda da vardi oyle tipler gormemisler gibi bakiyorlar etrafa cok fenalar. Ben onlar yuzunden salona daha gec saatlerde gitmeye basladim o kotu bakislari ile bana bakmasinlar diye :DD

0|0
    0|0
  • Ya rahat bırakın şu insanları günahsa da onun boynuna ben kimsenin ne yaptığına karışmam banane ya.

0|0
    0|0
  • Bizim salonda da var normal bence kimse dönüp de bir şey demiyor

0|0
    0|0
    • bizde birşey demiyoruz anlatamadığım dine bu kadar önem veren kadınlar için

• Niye açık olanlara günah olmuyormu

0|0
    0|0
    • günah herkese günah ben dine bu kadar önem verene yazdım ama işte müslüman demek cahil demek derler boş değilmiş

• Öyleyse %90ı cahil bir ülkede yaşıyorsun ne dediğini bilmeyen cisim s. ktir git. İnsan katili çocuk katili bilgelerle yaşa

• neden %90 cahil
      %90 vatandaşı müslüman bir ülkemi Türkiye

• Niye turbansiza günah deGil mi at gözlüğü :))

0|0
    0|0

Yükleniyor...