Paten almak istiyorum, sizce almalimiyim?

Sporu ciddi anlamda seviyorum genel olarak yuzme ve koşu (boks istiyorum ama vaktim yok) paten istiyordum kucukken ama biyerimi kirmaktan korktugum icin almadim. İki seneden beri aklimda, yas 21 almalimiyim cok mu gec oldu? Ogrenmem ne kadar surer?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• 1senede hareketleri rahat yaparsin denge sorunu olmadan yani

0|0
    0|0
    • Ben genel olarak dengesizim :D ama kafaya koydum alicam

• Enstruman calabilir miyiz surerken?

• O ne alaka

En İyi Erkek Görüşü

• patenin bir çok çeşidi var önce hangisini yapabilirsin hangisine daha yatkınsın bunu tespit et. gidip kafana göre bir paten alma.. hoplayıp zıplamayı seviyorsan birde arada skate parka giderim diyorsan agresif paten alacaksın. yok ben normal kayarım bu yaştan sonra hoplamayla zıplamayla işim olmaz diyorsan fitness alcaksın. ya aslında zaman zaman gaza gelirsem hoplayıp zıplarım diyorsan urban alcaksın. ben sahile çıkarım dümdüz kaptırırım hızı da severim diyorsan bilekten bağlamadı speed ler de var. birde ülkemizde hiç denk gelmediğim cross patenler var havalı lastik filan dağ taş bayır kayılan.. 21 yaş geç değil becerine bağlı olarak 3 gün ile 7 gün içinde öğrenirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• Al knk

0|0
    0|0
  • genişşe alırsın nebilem

0|0
    0|0
    • Kafan guzelmis kardes gule gule kullan. Espri yetenegine hayran kaldim, magaraya internet baglatmissin hayirlisi olsun

Yükleniyor...