Beyler sorum size... (hemcinslerimde cevaplayabilir)

Samimi bir arkadaşınızın eşinin hamile olduğunu öğrendiniz, gidip ziyaret eder misiniz, arkadaşınızı ve eşini ? daha doğum falan yapmışta değil... benim bildiğim doğum olduğunda ziyaret edilir. diğeri bana saçma geliyor. erkek arkadaşımın, arkadaşının eşi hamileymiş yeni öğrenmişler ve erkek arkadaşım ziyarete gidicem diyor ve benim bunu aklım almıyor. bu yüzden baya tartıştık.

Güncellemeler:
ben bir yere gitmiyorum zaten. erkek arkadaşım gidecek

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Saçma samimi arkadasıysa zaten seni de davet eder çift olarak gider tebrik eder dönersiniz. tek başına ne münasebet geliyo. ben evlendiğimde eşimin arkadası gelmek istemişti eşim yoktu evde yanına sevgilisi olmayan bir kız almış gelmiş yarım saat oturup gitti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• samimi ise tebrik etmeye gidilebilir, amaç arkadaşlarla görüşmek bence gitmelisin bunda abes bir durum yok samimi olduğunu yazmışsın

0|0
    0|0
    • ben bir yere gitmiyorum, erkek arkadaşım gidiyor ve beni götürmüyor! öyle bir teklifte bulunmadı.

• sen diyebilirsin birlikte gidelim diye, neden götürmediğini öğrenmelisin bence.

• Normal ziyaret sayarsan sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • bu bana göre anormal bir ziyaret

• yahu gidilir. benimde bayan arkadaşım hamile kaldı, bunu duyan eşinin erkek arkadaşları kızın evine akın etmedi. saçma yahu saçmaa. ben bugün hamile olduğumu öğrencem ve eşimin erkek arkadaşı beni kutlamaya ilk günden gelecek.

• İşte bak çelişki bu! Hamileliği kutlamak için gidilirse tabii ki anormal karşılanır. Hamilelik durumunda sadece tebrik edersin, yani bunu büyütüp kutlamaya, törene çevirirsen olmaz. Senin dediğin doğru. Katılıyorum sana. Ben sadece sıradan bir şekilde ziyaret edilmesinde bir sakınca yoktur demeye çalışıyorum.

• Mutlu anında 5 10 dk da olsa yakında olmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Tebrik etmek için gidilebilir.

0|0
    0|0
  • boşver gitme

0|0
    0|0
  • başka derdiniz yokmu sizin ya:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vallla ben doğum yaptım 2 kere kımede gelemedı yanı erkeklerden babam esımın enıstesı kayınpetrım koydelerdı bırde esımın yıgenı okadar

1|0
    0|0
    • bak doğumuna bile yabancı bir erkek gelmemiş. ki benim salak sevgilim, daha doğum olmadan arkadaşının karısı hamile kaldı diye ziyarete gitmeye yelteniyor.

• sağol canım :)

• rıcaedrım

Yükleniyor...