Kızlar, Ofsaytı anlatabilir misiniz :D?

Doğru anlatan EİG kapar hadi bakalım kim doğru biliyor :D

Güncellemeler:
Malesef üyecanlar bilemediniz :D

Takım arkadaşınız size pas vermek için topa vurduğu an top tam ayaktan çıkarken siz rakip kaleye rakip oyuncudan daha yakınsanız eğer ofsayt olur :D

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ofsayt, futbolda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takım oyuncularından birinin, karşı takım kalecisine, karşı takım oyuncularından en yakın olanıyla aynı hizada ve ondan daha yakın bulunması. Böyle bir pozisyondayken top hücum yapan takımdaysa kaleciye yakın olan oyuncu ofsayta düşmüş olur.

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/a3MB9Q.jpg
    9 yıl futbol oynadım. Biliyorum ama anlatamıyorum

0|1
    0|0
  • Ben hala ne olduğunu anlayabilmis degilim.

0|1
    0|0
  • Rakip takimin kalesine gole giderken kendi oyuncumuz rakip takimdan 1 adim bile onde olursa ofsayt olur

0|1
    0|0
    • tabi güncellemede oku kopya çek ama yinede eksik anlatmışsın :D

• Güncellemeye kimse bilemeyince yazdım, soruyu sorarken yazmadım merak etme.

• Ben gormemistim eig secince sorun uste cikmis demekki neyse sonucta biliyorum ama detayli anlatamadim demek

• Arkadasin sana pas attiginda onunde en az iki rakip olmasi gerekiyo. Iki rakipten biri zaten kaleci olur genelde ;)

0|1
    0|0
    • en çok sen yaklaştın ama tam açıklaması bu değil :D

• otomatikman filan deme kuraldan bahsediyosun madem kural şunu der takım arkadaşının top ayağından çıktığı an önünde en az iki rakip oyuncu olmalı. dahada uzatmıycam doğrusunu benden öğrenmiş oldun

• Yanlış biliyorsun son adam kuralı diye bişey var. İyice öğren araştır.. neyse

• vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olması ahsjd

0|1
    0|0
  • Hic anlamıyorum ya

0|1
    0|0
  • rakibin kale çizgisine toptan ve kaleden daha yakın olduğu yer

0|1
    0|0
  • Şimdi ben x takımıyım karşı taraf y takımı x takımından bir oyuncu topu ayagından çıkardıgı anda eger onunde y takımından bir oyuncu yoksa o zaman ofsayt olur :D ben bu kadar biliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...