Sizce aldatmanın sınırı nedir? Ne koşulda affedebilir/affedemezsiniz?

İnsanların aldatma/aldatılma algısı birbirinden farklı olabiliyor. Kimine göre sevgilisi başkasını düşündüğü yerde başlıyor aldatma, kimine göre ise başkasıyla cinsel birliktelik kurduğunda. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• İlişkinin zor zamanlarında herkes hata yapabilir, hiçbirimiz mükemmel değiliz. Ortada cinsel ilişki yoksa affederim.
    19% (3)25% (3)21% (6)Oy Ver
  • Başkasının elini tutmuş onu öpmüş olması bile kafii. İlla cinsel ilişki olacak diye bir durum yok. Sürdürmem, bitiririm.
    38% (6)42% (5)39% (11)Oy Ver
  • Başkasıyla samimi konuşması bile yeterli. İlla ki birşeyler olacağını düşünür, güvenemem, bitiririm.
    43% (7)33% (4)40% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Saniyenin milyonda biri dahi olsa başka birini düşünse bu aldatmadır. Ve yeryüzünde bunu yapamayacak tek bir insan olmadığına göre bende hiç bir zaman evlenmeyi düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• düşünce eyleme dönüşmediyse aldatmamıştır ama süşündüğünü de bilmek istemem, aldatanı affetmem. Bugüne kadar aldatan olmadı terkeden oldu. Onlar da tornistan edince tekrar kabul etmedim. kolaylıkla bitirebilirler ama tekrar başlatamazlar ilişkiyi ... ikinci şans vermem hayat herkese ikinci şans verecek kadar uzun değil

1|1
    0|0
  • bazen masum sandığın bir yalan bile bir aldatmadır,bazen hiç tanımadığın bir kadınla sevişmek aldatma değildir.bu tamamen durumun açığa çıkması ve çıkmaması ile alakalı.tespit edilmiş hiç bir suç ne yazık ki affedilemiyor.çünkü affedilmesi durumunda %60'lık bir olasılıkla aynı hatayı yapma durumu söz konusu.

1|0
    0|0
  • aldatmanın sınırı asla olmaz esneklık payı asla yoktur... Aldatmanın erkegı kadınıda yoktur erkek aldatabılır kadın aldatamaz dıye saçma bır mantık gütmek cahillikten başka değildirde nedirki ? Bence kendine yapılmasını ıstemedıgın seyı baskasına yapmamak gerek diye dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • böyle bir sınır bilmiyorum, insan başkasına bakıyorsa ve aklından geçiriyorsa demek ki çevreye duyularını açmıştır ve aklından geçiriyordur, eğer eşini seviyor ve bağlıysa aklına geleceğini sanmam, yani demem o ki aklından geçirmesi bile aldatmaktır bunu bunu bana anlatamaz bende böyle bir durumu anlayamam.

1|0
    0|0
  • C dedim bilimiyorum yani kıskancımdır...

1|0
    0|0
  • C seçeneği yersiz kıskançlıklar sınıfına girer. Bu yüzden ilişkiyi yıpratır.

B seçeneği başlı başına en önemli unsurdur zaten.

A seçeneği de aldatmadır, illa ilişki yaşamış olması şart değildir.

1|0
    0|0
  • B şıkkııııı

1|0
    0|0
  • aldatmam diyen herkes sevgilisini karısını aldatır bir anlık bişey veya daha ileriye dönük bişeydir Şahsen ben egoma yenik düşebilirim Sevgilimde Öle Tek çare Bi süre uzak kalmak ve ben affederim

1|0
    0|0
  • Aldatmanın sınırı yoktur. Sevgilim veya eşim için benden başkası yoktur benim içinde ondan başkası yoktur. Aldatmanında affı olmaz. Nasıl olsa affediyor deyip bunu sık sık tekrarlar. Her taviz yeni bir taviz doğurur...

1|0
    0|0
  • sınırı yoktur bence

ama hiç bir türlü affetmem

1|0
    0|0
  • 3-5 aldatma aldatmadan sayılmaz bence üj bej

1|0
    0|0
  • allahın hakkı 3 tür

1|0
    0|0
  • cinsel birliktelik. ben yanımda kız arkadaşım varken, güzel biri varsa bakarım, süzerim.

1|0
    0|0
  • Başkasıyla samimi konuşması bile yeterli. İlla ki birşeyler olacağını düşünür, güvenemem, bitiririm.

1|0
    0|0
  • bence B sevdiğim kadın benden başkasının elini tutup onu öpemez bile.. ben onunum o da benim..

1|0
    0|0

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şıkları okuyunca içimden c dedim yalan söylemiyim :)) kıskançmıyım ne :D:D D

Kimseyle samimi olmicak anlamında da değl tabi.Samimi olmasını gerektirmeyen insanlarla aşırı samimi olup fazla vakit geçirmeye başlıyosa uzaklaşmaya başlamıştır anlamına gelir fazla uzaklaşmasın diye sıkarım topuklarına :D:D:D:D

3|0
    0|0
  • Başkasını seviyorsa,başkasıyla yakınsa,öpmüşse vs biter ilişki.Başkasına "canım,aşkım" diyecek sonra gelip bana diyecek yok öyle bir dünya...

1|0
    0|0
  • B tabiiki

1|0
    0|0
  • cinsel birliktelik olunca belki affedilebilir. çünkü psikolojik araştırmalara göre erkekler sevmeden sevişebiliyorlar. ama birini düşündüğü ya da aşkla sevgiyle konuştuğu an olay bitmiştir. affedilemez,affedemem!

1|0
    0|0
  • Kesinlikle B.

1|0
    0|0
  • Esimi bulayim onunla konusup karar veririm. Suan icin hic bir dusuncem yok bu konuda.

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • net ve kesın affetmem ama benım ıcın dusunce bıle benı aldatmıs sayarım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...