Onur Kıvrak Muslera´nın Yerini doldurabilirmi?

Gitmesini hiç istemem ama büyük ihtimal sezon sonunda Muslera astronomik bir bonservis bedeliyle İngilterede bir takıma satılacak yerinede 7.5 Milyon Euroya Onur Kıvrak gelecekmiş beni bu transferde tek sevindiren şey Onur´un yerli olması sizce Onur Muslera´nın yerini doldurabilirmi?

0|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

• Muslera' nın gitmesini hiç istemiyorum...Uzun süre iyi bir kaleci sıkıntısı çektik..Taffarel ve Mondragon'dan sonra en istikrarlı kalecimiz.. Onur da fena değil ama Muslera'nın yerini doldurabileceğini sanmıyorum..

1|1
    0|0
    • Bende hiç istemiyorum ama gitmek isterse yapacak bir şeyimiz yok

• Onur valla alırsanız süper olur bence rahat doldurur yerini... süper kaleci.. hemide yerli statüsünde olucak Muslera'ya iyi para veren olursa satsınlar..

Kızlar Ne Diyor 9

• Muslera gercekten cok ama cok basarili bir kaleci. Onur hakkinda bir bilgim yok ama yinede MUSLERA'nin yeri kolay dolmaz bence..

0|2
    0|0
    • Bende istemem ancak iyi fiyata her futbolcu satılabilir Onur iyi bir kaleci ve şu anda alınabilecek en iyi türk kaleci kaleci antrenörü Taffarel ile Bence Onurda iyi olacaktır çünkü Muslerada ilk geldiğinde çok hatalı goller yiyordu

• dolduramaz

0|0
    0|0
  • Türk kaleci olarak Onur Kıvrak bence çok iyi. ama Muslera'nın yerini doldurabilir mi bilmem.

0|1
    0|0
  • Muslera gitmesin ya

0|0
    0|0
  • Ben pek sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • muslera gitmesinnn lutfeeeeeennnnn :(

0|0
    0|0
  • İyi kaleci,ama dolduramaz.

0|0
    0|0
  • Hadi be Muslere gidiyor mu ya :(

0|0
    0|0
  • Muslera yeri kolay kolay dolabilecek bir kaleci değil bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Yabancı kısıtlaması geliyor, sağlam bir defans yapmak belki kalecinin yükünü azaltır vs.vs. ama 1) muslera daha iyi kaleci, bu kesin. 2) yabancı kısıtlaması yüzünden saçma sapan yerli oyuncular bu sefer astronomik fiyata çıkıyor hemde hiç haketmeden. Yani bir drogbanın aldığı ücreti kouşuyoruz ama, kaleci onur mesela 7.5 milyon senin neyine be hırt.

0|0
    0|0
  • Onu iyi fakat Tolga daha doğru bir seçim olurdu.

0|0
    0|0
  • İyi kaleci bence.Yerli olması avantaj olur zaten.

0|0
    0|0
  • muslerayı 7.5mil euro + lorik cana yı verdik yani 12 milyona denk gelir.

muslera 25 mil eurodan aşağı satılmamalı.

25-12 mil = 13milyon euro

7.5 mil a Onur'u aldık transferden kar 8.5 milyon.

8.5milyon euro için muslerayı satmaya değermi bence değmez.

___

burak yılmaz.gs'a 5mil euroya geldi.

20 milyona satılsa.%20si ts'a.5 milyon euro

trabzona toplam 10milyon euro

gs ın karı 10 milyon euro

değer mi peki?

bence değmez..

__

cl liginde sırtlayan 2 isimdir muslera ve burak, olmazlarsa en fazla 3. olup uefa ya gideriz.

ki bence 30 mil dan aşağı 2 side gitmemeli.sonuçta çok isteyen varsa basar parayı alır.

0|1
    0|0
    • Burak satılırsa yeri dolar ama Onur konusunda biraz kuşkularım var

• burak çok extra işler yaptı.manu maçında kafa golü, cluj maçlarındaki kafa golleri braga maçındaki golleri, ordu maçında, antalyaspor maçında

bunlar yakın tarih.

onurdan kuşkum yok.musleradan daha iyi bile olabilir.önü açık gelişmeye açık.taffarel çalıştıracak boru değil yani :D

• Onur'u yan toplarda çok beğenmiyorum yapılmayacak hatalar yapabiliyor.tolga mı daha iyi onur mu daha iyi tartışılır

0|0
    0|0
  • yerini doldururmu bilmem ama onur da iyi kaleci ben beğeniyorum bir fenerbahçeli olarak muslerada tartışılmaz tabi ki bir değilk zamanlar geldiğinde elleri küçük falan diyolardı çok gülünç gerçekten

0|1
    0|0
  • bir süre geldiğinde dolduramaz sonra takıma alışması ve tafarelin antrenörlüğüyle dolduracağına inanıyorum. bence tafarel altyapıdaki kalecileride çalıştırsa musleradan daha iyi kaleciler çıkartır galatasaray

0|0
    0|0
  • Merak etme doldurmazsa, Drabizonspor bir kaleci daha yetiştirir GESEye. Nasıl olsa paf takımı gibi oldu. Olmadı sadri gider oynar kalede :D

0|0
    0|0
  • Umarım Muslera gitmez... Onur iyi bir kaleci ama Muslera'nın yerini doldurabilir mi orası tartışılır. Ha tabi bir Türk kalecisinin yerini doldurmasını daha çok isterim aslında.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey..Muslera Türk olmak istediğini dahi söyledi

0|0
    0|0
  • Doldurur Onur fena kaleci değil Volkandan iyi Muslerayı talibi varken satmak en doğrusu sonra elimizde patlıyorlar maalesef

0|0
    0|0
  • doldurmaz ama en iyi yerli kaleci gs de de üzerine katar milli takım için iyi olur, onun yerine defansa sağlam yabancı almamız gerekir.

0|0
    0|0
  • Sağlam bir tane stoper ve sol bek alınırsa eğer tutar. Ama 30m. avrodan aşağıya gelen teklifler reddedilmedi bence

0|0
    0|0
  • yedi buçuk sözleşmesindeki madde mi? eğer öyleyse G.Saray onu da alır.. bu Trabzon elindekileri tutamıyor yav..

0|0
    0|0
  • peki trabzonspor yöneticileri satar mı sizce burak selçuk ve enginden sonra onuru size kaptırmaz belki onu kandırırsanız yasal olmayan yollarla gelir trabzonspor yöneticileri satmadığı sürece onur gel-mez :)

0|0
    0|1
    • 7.5 Milyon Euroyu veren alır Onur�u Trabzonu ikna etmek zorunda değiliz

• herkez neyin ne olduğu biliyor galatararaylı sen gsli olduğun için takımının msum olduğuna inanıyorsun kariyerin zirvelerinde olsalardı galatasarayda değil mesut özil gibi real madridte ilk de oynayacaklardı aman neyse ne herkez neyin ne olduğunu biliyor :)

• Bu transferler size baya dokunmuş:)

• onur iyi kaleci iyi fiyata muslera satılır alınır

0|1
    0|0
  • gitceğini sanmıyorum kalmak istediğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. akıllıysak göndermeyiz

0|0
    0|0
  • Malesef.Muslera önündeki dandik defansa ragmen böyle bir performans gösterdi.Onur bunu basaramaz

0|1
    0|1
  • Doldurabilir bence.Tolga'da Beşiktaş'a gidecekmiş.Trabzonspor seneye küme düşer.

0|0
    0|0
  • doldurur onu çok iyi bir kaleci

0|0
    0|0
  • dun gece ruyamda muslerayi gordum foto cekinmistim adamla :D

0|0
    0|0
  • onurla muslerayı birmi tutuyorsunuz..muslera onurun % 30u olamaz...ama onuru satmayacağız

0|0
    0|0
  • Tolga ve Onur Türkiye nin yetiştirdiği en iyi 2 kaleci bence

0|0
    0|0
  • muslera'ya kim para bayılacak allah aşkına. astronomik yazmış bir de. o adama 8 den fazla vermezler. hemen sattınız adamınızı, onur da size gelmeye meraklıydı zaten.

0|0
    0|2
  • Onur'u yabana atmayın Muslera kadar başarılı olucaktır..

0|1
    0|0
Yükleniyor...