Call of Duty Black Ops 4 cd li setup sorunu!

Ben oyunu siteden indirmedim cd satan bir yerden aldım oyun 4 cd li. Neyse birinci cd yi taktım içinden arşivler çıktı fakat setup'u bulamadım? Tıklıyorum herhangi bir dosyasına belki böyle yükleniyordur diye yok! Listeden uygun programı seç diyo ne yapmam gerektiğini bilen varsa cok makbule geçer?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dvdlerin hepsini pc de herhangi bir yere kopyala..sorasında part-1 i aç sora içindeki oyun dosyasını aynı yere çıkart de..gerisine karışma..sora çıkarılan dosyaların içinde setupu göreceksin..

0|0
    0|0
    • part- 1 bastım kaydet dedi deydettim aç - kaydet aç,a bastım ama olmuyor acaba bişeylermi eksik aç kaydet sürekli kopyalıyor başa gidiyor aç kaydet çoğalıyor ben aça bastıkça oda yeni birtane başlatıyor aç kaydet aç kaydet hep böyle

Kızlar Ne Diyor 1

• sen millete sövene kadar adam ol o* çocuuğu o az evvel ayzdığın lafları da anana yaz da hoplatmasınlar bir telefonuma bakar seni sildirmek şerefsiz!..

0|0
    0|0
    • keraneof duty var annen başrolde afganistandaki taliban militanları anneni s*kiyorlar

• hadi beni faili meçhul yap bakalım şerefisz bul beni...

benim konuma küfür yazıp gidiyorsun şerefsiz abilerime bakar senin kafanbı kırdırmak kimsin kimle uğraşıyorsun

Erkekler Ne Diyor 2

• o taktığın 1. cd değildir belki. crack cd si olabilir ..yada cd korsan ise eksik dosya vardır cd de

0|0
    0|0
  • lan artist sen kimin yegenisin ananın* beton dökerim gölgesinde bacını sikerim, o oynadığın oyunları alırım ananın* kasaba kurarım. Sikini taşakklarını keser bacına yedirirm gözünün önünde siker işini bitirirm tamam mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...