Inna'nın kaş modeli çok güzel kızlar

deniyorum ama kaşlarımı birtürlü böyle aldıramıyorum kuaförümde hep aynı alıyor... yöntemini bilen varmı... link

Inna'nın kaş modelini deniyorum ama kaşlarımı birtürlü böyle aldıramıyorum kuaförümde hep aynı alıyor... yöntemini bilen varmı...

Güncellemeler:
bana adam akıllı yardımcı olacak biri yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğin kaş işte ya...Sanırım biraz da kemik yapısıyla alakalı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim kaşlarım benziyo buna. Çok uzun zaman yanlış kuaför yüzünden mahvoldu kaşlarım kırık falan oldu sonra yazın eve kapandım bir yere çıkmadım bir ay kaşlarımı bıraktım hiç almamış gibi oldu güzel bir kuaför buldum böyle böyle istiyorum dedim ilk defa alıyomuşum gibi şekil verdi. Sonra hep aynı kadın aynı şekilde aldıkca düzeldi. Kaşların şekli bir anda değişmiyo baya uzatıp alman lazım..

0|0
    0|0
  • benm kaşlarımın kopyası gibi. kaşlarının önce kalın olması gerekiyor ondan snra kavis verilebilir yani birsüre kaşlarının sırasını ellettrme daha snrasında güzel bir kuaföre git modeli göster

0|0
    0|0
  • senin kaş yapın da önemli ama.

0|0
    0|0
  • geldi gördüm kaşları değil bacakları güzeldi...

0|0
    0|0
  • kaslarının yapısı bu sekli vermeye uygun değildir belki ondan alamıyorlardır

0|0
    0|0
  • bu innanın tek kaşı güzel zaten başka yerlerine bakasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • kaşlarını uzat kalemle çiz istediğin şekli kalemin dışında kalanları al..

0|0
    0|0
    • ilk defa senden duyuyorum.

• denemem olmaz mahfederim ben.

• üff sende fikir verirriz almazsın o zaman süper bir güzellik salonu öneririm bulundugun ilde...

• öce bir süre topla kaşlarını aldırma aldırmadığın süre içinde de sarmısak sür hemen bol çıksınlar sonra bir kuaföre git ve gerekirse bunun fotografını yanında götür yapılmaması zor bişey değil. sadece doğru tarif etmelisin

0|0
    0|0
    • kaşlarım zaten kalın.maşşalha nazar deymesin.

• göz kapaklarının olduğu kısım şekle müsait değil oranın göz üzerine doğru gelmesi bu şekli önler. hafif kavisli model daha hoş görüntü katıp seni daha tarzına uygun gösterir bence.

• ben kaşlarım gayet güzel şekle girerde nasıl yaptıracam .

Yükleniyor...