Sizce ayıb mı olur ne yapmalı?

Çok hastasınız ve size misafir gelecek tabi anneniz ablanız da var. Gelen mısafır akraba yurtdışından, ama görüştünüz zaten. Senle yaşıt kuzeninde var ama samimi değilsiniz. Yataktan kalkmamak hatta hiç dışarı çıkmamak ayıb mı olur? Annez hasta olduğunuzu söylese?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• biraz ayıp olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olmaz bişi..yat aşağı sen..Annen halleder...en kötü ihtimalle " Aşeriyor çok ağır " der olur biter işte..

0|0
    0|0
  • yok canim, kilini kipirdatmana gerek yok, ortalikta yari ciplak gecelikle dolassan nolcak ki ?

yav ölüm dösseginde yatmiyorsun ya, 1-2 sik disini otur misafirin yaninda.

baslarim simdi sana el alemin ve senin yasindakilerin yaptiklarini :-)

annen styl

0|0
    0|0
  • Az bişey görünürsün, kusura bakmayn ben rahatsızım uzancam dersin, anlayışla karşılamakta onlarn vazifesi olsun :)

0|0
    0|0
  • hasta hasta pc karşsında bunları yazabiliyon ama :D der misafirin

tabi eğer burda yazdını görseydi.

sölesekmi acaba :P

1|0
    0|0
  • ayıb değil de belki biraz ayıp olur

0|0
    0|0
  • EĞER ÇOK RAHATSIZSANIZ KALKMAYIN AMA GELENDE YURT DIŞINDAN GELEN KUZENİNİZE ŞEHRİ DOLAŞTIRMANIZ LAZIM AYRICA UZUN SÜRE KALACAKLARSA İYİLEŞTİKTEN SONRA GEZDİRE BİLİRSİNİZ

0|0
    0|0
  • allah belanızı versin nerden cıktınız geldiniz de kapıdan kov en iyisi :D

0|0
    0|0
  • hastalığa göre değişir :) ayıp olmaması karşıdakinin anlayışına göre değişir... ayrıca ablan annen varmış, hasta olduğunu söylesinler... ayıp olmaz...

0|0
    0|0
  • Yat zıbar ya niye ayıp olsun. Hastasın sen hasta :) Bak ateşinde var...

0|0
    0|0
  • yalan konuşmaya gerek yok ufak tefek şeyler için hasta deyilsen git bence

0|0
    0|0
  • bence sorun yok kalkma yat derim ben olsam nasıl olsa daha buradalar diyip geçiştiririrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gidip en azından bir hoşgeldin demek iyi olur sonra izdivaya çekilebilirsin ben hasta olmasam dahi öyle yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • halin varsa biraz yanlarında kal sonra yine dinlenirsin; hiç halin yoksa onlar seni görmeye gelsin

0|0
    0|0
  • cok ayip olur heleki kuzenine... bence ayni yastaysaniz onunla biraz vakit gecir tabi eger cok cok hasta degilsen... bende yurtdisinda kaliyorum ama kuzenimle can ciger kuzusarmasiyiz birlikte gün sayariz ve cok egleniriz bence biraz daha yakin olmaya calis ona karsi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...