Siz napardınız...çok samimi olun

33 yaşındasınız...eğlenceli hayat dolu biri olduğunuzu duyuyosunuz hep etrafınızdan.en çok istediğiniz şey bir gün aşık olup anne olmak.karında ağrı...gidiyosunuz rahimde kanser. 26 nisanda ameliyat olucam...nolucam hiç belli değil. yerime koyun kendinizi...yapayanlızım

Güncellemeler:
GÜZEL DİLEK VE TEMENNİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...SİZİNDE KALBİNİZE GÖRE VERSİN YARADANIM

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın biri ceviz ağacının altında otururken karşısındaki kabaklara gözü takılmış.Kabaklar kocaman, birde altında yattığı ağacın meyvelerine bakmış ufacık.Ya demiş ufacık bir bitkide kocaman kabak, kocaman bir ağaçta ufacık ceviz ne saçma birşey..Bunları düşünürken yukardan birtane ceviz düşüyor kafasına ve o an aklına geliyorki ya kabak ağaçta olsaydıı..Allah'ın hikmetinden sual olmaz.Senin başına gelen bu talihsizlikte senden kaynaklanan birşey değil Allah dilemeseydi bunu vermezdi bundada vardır bir hikmet böyle düşünüp haline sabretmeni dilerim.Her nimette bir gam, her gamda da bir nimet saklıdır.Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun hiç canını sıkma böyle düşün...

1|0
    0|0
    • gülümsettin ...

• Dert, daima insana yol gösterir.

Sabır, sevincin anahtarıdır.(Mevlana)

Yüzünden gülümsemeni eksik etme:))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Hmm servix kanserimi yoksa total histerektomi mi acaba ?

Genede durum cok kotu degilse tamamini almazlar ama :/

Doktor raporunda operasyon ne yazio

Cok sikmayin caninizi ama onemli olan saglikli olmaniz,tasiyici anne ile tup bebek yaparsiniz olmadi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun , Allah şifa versin. Öncelikle moralini yüksek tut ,her şeye pozitif bak ve yaşama amacın olsun. Yenilmek , pes etmek yok ,bütün bunlar şifadır.Benzeri durumlarda olan binlerce insanlar var, moralini yüksek tutar yaşama azmini dirençli kılarsan bunu da atlatırsın.Bundan sonrası içinde başta psikolojik olarak kendini dirençli ve azimli hissetmek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için düşünce ve beslenme alışkanlıklarına göre yaşamaya çalışmalısın, yapabileceğim bir şey varsa ve daha geniş yazmamı istersen ekleyebilirsin,acil şifalar dileğiyle...

1|0
    0|0
  • :( her olumsuzluğa rağmen :) bir gülümseme ALLAH verdiyse hastalığı ŞİFA sını da verir bırakma kendini dua et tamam? dualarım seninle şimden geçmiş olsun yalnız değilsin madden olmasada manevi dualarımla en azındaqn ben yanındayım tamam? Yada istediğin bişey var mıyapabileceğim yardımcı olmak ta isterim ama... Elimden gelen bişey olursa ... Canını sıkma moraller yüksek olsun tamam ;)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun tedevilerde en önemli faktör moralin yüksek olmasıdır moralini yüksek tut neler yapmaktan hoşlanıyorsan onalrı yap hiç kimse yalnız degildir kesin yakın arkadaşların vardır hayatında önemli yere koydugun kişinin eksikligi varsa zamanı vardır o girer hayatına sen kendine güven inan pozitif ol

0|0
    0|0
  • Keske daha iyi yorumlar yapabilseydim burada. Ama onemli olan saglik oncelikle. Bazi kadinlar da erkekler de kisir olabiliyor. Umarim eglenceli ve hayat dolu haliniz hic eskimez. Kanser malign mi bilmiyorum ama su an o ameliyat sizin hayatiniz icin cok onemli. Bu acidan bakin.

0|0
    0|0
  • Kaderde kısmette bu da varmış arkadaş. Her şey Allah'dan çok daha kötüleri de olabilirdi. İsminizi bilmediğim için ameliyatın başarılı geçmesi için ve annelik duygusunu tadabilmeniz için nickinize özel dua edeceğim. Geçmiş olsun şimdiden. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Allah şifanı versin..Dilerim sağlıklı bir ameliyat olur..

"Ve la havle vela kuvvete illabillahil aliyyil azim" tümcesini okumayı adet edin..tabi sure ve dualarını okumayı da eksik etme..

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun öncelikle ve moralini yükset tut hep iyi düşün aklına kötü bişi getirme milyonlarca kadın dünyada bu tür ameliyatlar oluyor artık sıradan bir durum haline geldi. ve sağ salim çıkar yeni hayatına bir şekilde başlarsın

0|0
    0|0
  • çok çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. ama ilk olarak tedavisi sende başlıyo kendin inanman lazım iyileşeceğine.eminimde iyileşeceksin. allah yardımcın olsun ameliyattan sonrada burada bekliycez seni.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun, Allah şifa versin..

0|0
    0|0
  • geçmis olsun. ilk önce kanseri yeneceğine inan ve gerekli tedavini ol. sonra inşallah herşey senin istediğin gibi olacak.

0|0
    0|0
  • geçmş olsn allah kolaylık versn sna inş. karşına aşık olabilcegn biri çıkar

0|0
    0|0
  • Allah şifalar versin İnşallah

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum ya üzüldüm adıma ama o gençliğinde seninde çok kırdığın erkek olmuştur zamanında birazda aklını kullansaydın demek geliyor içimden

0|0
    0|2
  • gecmis olsun allah sifasini versin.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ne diyim ben senin yerinde olsam evimde hayatıma kendim devam ederdim

0|0
    0|0
  • Allah şifalar versin hemen korkuya kapılma tedavini ol

0|0
    0|0
  • sen önce iyi niyetinden şaşma görgünde varsa seni zten bulur allah şifalar versin

0|0
    0|0
  • beni eklermisin lütfen bu konu hakkında

0|0
    1|1
  • Allah şifalar versin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah yardımcınız olsun ki olacaktır hiç kuşkusuz. Allah'a bol bol dua ederseniz herşey kolaylar.

Sizden tek bir ricam var bu durumdan dolayı kendinizi acınası hissetmeyin ve kendinize acımayın.

İyi bir psikologdan destek alın.Onunla konuşun,dertleşin,sakinleşin...

0|0
    0|0
  • bir kadının yaşayacağı en güzel duygudur annelik.. Allah size de nasip edecek inşallah.. öncelikle sağlığınız çok önemli.. Allah'dan şifa diliyorum size... çok başarılı bir ameliyat geçirip sağlığınıza kavuşursunuz inşallah..

1|1
    0|0
  • çok üzüldüm be canım geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...