Hay bendeki kadere ne yapayım ?

inşaatın önünde beklerken son model bir ford focus geldi,neyse derken bir hatun indi,sarı uzun saç,mavi gözlü,V yaka kısa kol,mini etek,yüksek topuk beyaz ten çorap hatun manyak manken felan halt etmiş,ben ve ameleler dahi öküz gibi bakıyoruz,derken yan tarafımızda hastane var ordan bir adam çıktı geldi,gözlüklü kısa boylu kel kafalı bişi dede gibi giyinmiş ama genç,30,40 yaş arası,kadınla öpüşüp koklaşırken,yanıma bir işçi geldi yüksek sesle onlara bakarak, hay bendeki kadere napim,şöyle bir hatun da gelip de beni inşaatın önünden almaz ki die söyledi,bunu duyan hatun adama dönerek üzülme koçum bir gün senide alan bulunur die gülerek arabaya binip gittiler,

siz olsaydınız ne yapardıınız sonunda...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadın "koçum" dediyse zaten at çöpe :d o tasvire bu hitap hiç gitmedi.Evlat olsa sevilmez:D

0|1
    0|0
    • yav ameleye nedeni adam ilk okulu zor bitirmiş, en son gördüğü dişi eşşekmiş, uzak doğunun ta uzağından gelmiş,ne diyeceksin beyfendimi?

• Hatuna yakışmamış..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• fantazin guzelmis

0|0
    0|1
  • çulsuzlar siz öyle sadece uzaktan bakarsınız sümüğünüzü de çekersiniz bide

0|0
    0|0
    • abi bayan tanıdıkmıydı?

kusura bakma aklımıza senin gazozlardan gelmedi geleydi ikramda bulunurduk yani! o kadarda çulsuz değiliz senin gazozları alacak kadar paramız var :)

cvb ile beni onurlandırdınız ama sizden daha güzel bir cevap beklerdim :(

• Money of the power :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...