Şu an ki hayatınızda aşk durumları nasıl?

Aşkın hangi türlüsünü yaşıyorsunuz? Aşk hayatınız ne durumda?

• Ben aşığım, aşık olduğum da bana aşık
    A seç
  • Birine platonik aşığım
    B seç
  • Biri bana platonik aşık
    C seç
  • Kimse bana aşık değil, ben de kimseye aşık değilim
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Ben aşığım, aşık olduğum da bana aşık :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bildiğim kadarıyla kimse bana aşık değil ve ben de kimseye aşık değilim...

0|1
    0|0
  • müthiş :))))9

0|1
    0|0
  • bir çoklarından evlilik teklifi aldım şuan iş yerinde mahallede ve aile ortamında sürekli etrafımda gezenler var ama ben hiçbirine ısınamıyorum sevemiyorum çok mutsuzum :((((

0|1
    0|0
    • demek ki çok fazla ince eleyip sık dokuyorsun, beklediğin elektriği alacağının garantisi yok, ya standartlarını düşüreceksin ya da beklemeye devam edeceksin başka çıkar yol yok :(

• evde kalanlaarr bende 24 üme giriyorum aman yarebbim nolcak benim halim :)

• yanlış anlama da 25 i geçmemeye çalış... bak ben de 26 yım bekarım tamam türkiye standartlarına göre normal belki de ben bile kendimi evde kalmış gibi hissediyorum çünkü askerlik var, düzgün bir iş bulmam lazım askerlik buna çok engel oluyor yani evlenmem 30 u bulacak ama benim istediğim 25 te evlenmekti :( bence bir kız 20-25 arası evlenmeli... :)

• dün bir kıpırtı varde ama beeen beenn ama bnde sorun yok çocuk mankenlik yapıyordu neyse ..

bu siteye girince sevgilim var ama çıkınca yok.

0|1
    0|0
    • evet öyleleri var mutlaka erkekler peşime takılmasın diye yalan uydruyorlar ya da uydurmak zorunda kalıyorlar...

• yok yalan yapıyorsun demedim, kızmadım da zaten :) zaten cevabında yazıyor... genel olarak söyledim burda böyle yapanlar vardır mutlaka diye seni şaka olarak örnek gösterdim :)

• hmm anladım olabilir ben zaten burdaki kimseye inanmıyorum.

• D dedim.

0|1
    0|0
  • A diyorummmmmmmmmmm :)

0|1
    0|0
  • ovalıyorum ovalıyorum çıkmıyo çıkmıyo

0|1
    0|0
  • ilahi aşkı bulmalıymışım. en güzeli oymuş. biz de arıyoruz bakalım.

0|1
    0|0
    • o herkese nasip olmaz, en güzeli o zaten bütün aşkların üstünde bişey

• sürekli önüme cıkıp duruyor 'beni bul' diye. aslında cok inanclı biri sayılmam. bakalım.

• inş... bütün yol Allah a çıkar her alanda O vardır, bilimde sanatta, hayatta herşeyde inş bu büyük gücün farkına varırsın...

• Kimse bana aşık değil, ben de kimseye aşık değilim

0|1
    0|0
    • aynen ben de öyle, boşver valla benim hiç umrumda değil :) ben aşkın ayağına gitmem aşk benim ayağıma gelsin :)

• aşığım aşık.

0|1
    0|0
    • Allah kurtarsın ne diyim... en iyi ilaç zaman ve uzaklaşmak, eğer hiç umut yoksa uzak dur öbür türlü kendini yıpratmaktan başka bişey yapmazsın...

• sağolasın sen de inşallah kıymetini bilenle evlenirsin.

• sağol kardeşim, herkes hakettiğini yaşasın...

Erkekler Ne Diyor 7

• özgürüm ... . . .

0|1
    0|0
  • stabil :))

0|1
    0|0
  • Bana birisi aşık ama ben kimseye aşık değilim :)

0|1
    0|0
    • zamanla o da olur... süründür kızı :)

• aslında ilk andaki elektrik olayına aldanmamak lazım, bazen ilk anda müthiş bir elektrik alırsın sonra tanıyınca hoşuna gitmeyen önemli detaylar olur soğursun, ya da başta hiç elektrik alaman ama tanıyınca sempatik gelir sana etkilenirsin ısınırsın iyice... bence tanımak ta ya da tanışma varsa yakından tanımakta yani biraz beraber vakit geçirmekte fayda var diye düşünüyorum, hayatta fırsatlar her zaman insanın ayağına gelmez, iyi düşünmek değerlendrmek lazım... :)

• Benim için sorun yok.

ortalıkta kız dolu kanımın ısınmadığı bir insana da yanaşmam

onun duygularıyla oynamam bana aşık fakat ben aşık olsun diye uğraşmadım

• aşık değilim yalnızım...

0|1
    0|0
  • d diyenlerden biri de benim.

0|1
    0|0
  • aşk hayatı out

seks hayatı in

0|0