Uykusuz kaç gün dayanırsınız?

Soru basit uykusuz kaç gün dayanabilirsiniz ? deneyen olmuştur muhakkak . kendi rekorunuz? ben 3 gün.

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar uykusuzluğu hiç denememiş. Bazılarıysa ben dayanamam hemen uyurum demiş. Arkadaşlar yapmayın azcık uykusuzluğa alışırın bünyeniz güçlensin. İlerde lazım olur :D
Yaklaşık 100 cevap olmuş. Bu kadar beklemiyordum ne yalan söylim :D

0|0
49|64

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 49

• ancak 38 saat deyanırım. yani ikinci günün sonlarına doğru uyurum ertesi gün öğlen uyanırım :D

0|1
    0|0
  • Panik bozukluk yaşadığım günlerde 3 gün uyumadığım olmuştu. Kabus gibi günlerdi.

0|1
    0|0
  • Üniversitede şenlik zamanları 80 saati bulmuştu hatta geçmiş bile olabilir bir yerden sonra hesaplayamaz hale geliyosunuz zaten..:)

0|1
    0|0
  • 2 gece 1 gün.

1|1
    0|0
  • Ben 1 gün ancak herhalde,

Hiç uyumazsan zaten 4. günün sonunda dilde belirli bir yaralar çıkıyormuş ve ölüm.

Rizzoli&Isles' ta izlemiştim. :)

0|1
    0|0
  • Üniversitedeyken 3 gün uyumadığımı bilirim hiç de uykusuz gibi değildim şimdi 2 saat geç uyusam ertesi gün uyukluyorum :)

0|1
    0|0
  • 2, 3 de olabilir. Sonra konuşurken bile uyurum.

0|1
    0|0
  • 2 buçuk gün dayandığım oldu ama bardak bardak kahveyle kadlım sonra zor uyudum zaten Allah'tan kalpten gitmedim o kadar kahveye titreye titreye 2 gün oturdum çarpıntıyla

0|1
    0|0
  • 45 saatti sanırım rekorum

0|1
    0|0
  • 2 gün uykusuz durdum en fazla

insan 11 gün boyunca hiç uyumazsa artık ondan sonra ebedî uykuya dalarmış aklınızda bulunsun :)

0|1
    0|0
  • Tatilde 6 gün boyunca toplam 3-4 saat dışında hiç uyumamıştım :)

0|1
    0|0
  • Asla dayanamam abv ne diyosn sen :)

gunde 10saat uyumazsam ben dengemi bulamiym :)))

0|1
    0|0
  • Ben 4 gün boyunca uykusuz kalmayı denedim bizim için çokkolay bir iş

0|2
    0|1
  • 3 gn durabilirim günlük 2 3 saatlik uykuyla duruyorum zaten

0|1
    0|0
  • 3 günden sonra batsın bu dünyayı söylemeye başlamıştım annemi özlemiştim uyumanın bana iyi geleceğini anladım ve uyudum

0|1
    0|0
  • ne kadar dayanabilirim diye denemeye kalkmadım. anca 1 gün oldu uykusuz olduğum zamanlar.

0|1
    0|0
  • 2 gün hiç uyumadığım oluyor bazen.3 güne de kayabilir.

1 hafta boyunca günde 1'er saat uykuyla durduğum oldu.

0|1
    0|0
  • 2-3 gün dayanabilirim

0|1
    0|0
  • dayanamam ben hayatımda sadece 1 ya da 2 kez 24 saat uyumadım

0|1
    0|0
  • 4 5 gün doğru dürüst uyumuyorum zaten uyumassam bişey olmaz pek sanmıyorum

0|1
    1|0
  • Ben bir saat bile uykusuz duramammmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • 21 saat dayanabildim bir süre sonra gözlerim ve başım agrımaya başladı

0|1
    0|0
  • Az da olsa uyumalıyım ben dayanamam.

0|1
    0|0
  • 48 saati tamamlayabiliyorum ama gerisi gelmiyor.

0|1
    0|0
  • 3 gün uykuma dayanabilmiştim ama daha fazlasını denemedim

0|1
    0|0
  • 2 gün falan,hatta bir buçuk gün galiba:)

0|1
    0|0
  • 3 gün uyumadığımı bilirim.

0|1
    0|0
    • iyi sonunda geçtin :D

• kafamı yastığa bastırmaktan kulak kepçelerim ağrıyor sanki kırılmış gibi dokunsan acıyor

• bende bilirim onu. :) valla rahat uyku uyuyayım diye 2 gü önce brithe right mıdır nedi ondan aldım :D

• Arkadaslarla tatile ciktigimizda 5. gunu. bulmustu. yanni cok zor degil . dayanilabilir.

0|1
    0|0
  • ortama bağlıı :)

0|1
    0|0
  • 4 gün sıfır uykuyla durdum, arada kestirmek de yoktu. sonrasında uyumakta da güçlük çektim.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 63

• İnanmayacağınızı biliyorum ama yine de söyleyeyim "21 GÜN"

Nasıl bir şey diye sorarsanız; uyanıkken beyin rüya görmeye başlıyor ve o an ki gerçekte çevrenizde görüp duyduklarınızla rüyalar üst üste biniyor, çok acayip bir şey...

Çok önemli bir iş yetiştiriyordum, sorumluluk bendeydi o yüzden yaşanmış bir olay, yoksa manyak değilim, denemeye de kalkmayın sakın, zaten büyük ihtimalle bayılırsınız :)

0|1
    0|0
  • 56 saat. vucüt iflas etti sonrasında...

1|1
    0|0
    • deicimm bak puanıma burun farkıyla öndeyim :D

• waw ünide finalde osmanlı restorantı maketi ha güzelmiş güzel sanatlar mı okudun :)

• şimdi tesadüfen gördüm yorumunu keşke benim cevabıma sorsaymışsın :)) peyzaj mimarlığı okudum :)

• Ben de resmini gördüm o yüzden söyledim.

0|1
    0|0
  • mecbur kalırsam 3 gün durabilirim ama güncellemen çok saçma. günlerce uykusuz kalmak bünyeyi güçlendirmez, tam aksine zayıflatır. güçten düşürür. günde 7-8 saatten fazla uyumak iyi değildir evet ama hiç uyumamak çok daha tehlikelidir

0|1
    0|0
    • bazen uykusuz kalman gerekir ve bünyen alışık değilse çok zorlanısın.

• günlerce uykusuz kalmanın gerekceği bir durum olduğunu sanmıyorum. ayrıca 5 gün falan diyenler yalan söylemenin hiç gereği yok. 5 gün insan beyni açık duramaz. sen farkında olmasan bile ayakta uyursun gözün açık uyursun ama uyursun. sadece bu sabah erken kalktım diye şu an uykum var. normalde sabaha karşı 5te yatarım ama normal saatimden bikaç saat erken kalktım diye gözümden uyku akıyo. 5 gün uykusuz kalma olayını bile uykusunda(rüyasında) yapmışlardır :)

• Nancy ajram hatrına 2 gün dayanabilirim. Ama denemedim daha fazlasını. Askerde o şekilde olmuştu.

0|1
    0|0
    • Bi dakika Nancy Ajram mı ? Ben onun hayranıyım :) Ben onun için 7 gün uykusuz kalırım 8. gün ölürüm :D

• Denemedim ama mecburi olarak rekorum 52 saat olmuştu. En yakın abartılı süreç 3 gün önce 33 saatti :)

0|1
    0|0
    • zorunlu derken açıklarsan :D 33 saat hiç yoktan iyidir

• Düşünmesem sınava girmezdim :D

• Neresi anlamında sormuştum ben onu ama :D

• 3 gün falan dayanırım herhalde çünkü ben normalde çok az uyurum gün de bir saat uyuduğum çok oldu hiç uyumadığım günler de oldu

0|1
    0|0
  • toplam 6 saat uyku ile 8 gün ayakta kalabilmiştim ama son 2-3 gün istemsiz kas titrelemelerinden tut tırnak morarmalarına kadar birçok anormallik gözlemlemiştim kendimede...

0|1
    0|0
  • final zamanı günde 2 saat uyuyarak 1 hafta geçirmiştim ilk dönem. okuldan 3te gelirdim 6ya kadar uyuyup sonra ders çalışırdım ertesi günkü sınava kadar.

0|1
    0|0
  • 2,5 dayandım. eğer eve, uzanılacak bir yere gitmezsem 3- 3,5 da dayanabilirim diye düşünüyorum. aksi taktirde uzandığım an iş bitiyor:)

0|1
    0|0
  • finaller yaklaştımı kendin şaşırıp kalıyosun bu kadar süre nasıl uyumadan kaldım diye kola kahve - gripin enerjı ıcecegı :D

0|1
    0|0
  • Ben 2 gün uykusuz kaldığımı bilirim.

Ama 3 veya 4 gün uykusuz kalırsan ölebilirsin veya uyku felci geçirebilirsin.

0|1
    0|0
  • şimdi çıkıp biri 11 gün dicek :D zaten mümkün olan 10 en fazla :D fazla sıkmayın :)

0|1
    0|0
  • 96 saat + yatakta uyumaya çalışmakla geçen bilemediğin bir süre daha ..

0|1
    0|0
  • denemedim 1 gün herhaldeee

0|1
    0|0
  • Ben 2 gün. rahmetli babam tır şöforüydü onun 4 güne yaklaştığını biliyorum uyumamak için kolunda sigara söndürür onun acısına uyuyamazdı...

0|1
    0|0
  • 2 şer saat uykuyla 4 gün dayandığım oldu sinema filmi çekimlerinde

0|1
    0|0
  • 200 de pasta keseriz aksdajhdabsjkas

0|1
    0|0
  • 80 saat dayanmıştım

0|1
    0|0
  • rahatça 48 sat dayanadıgımı bılıyorum ama hıç asırı zorlamadım..

0|1
    0|0
  • denemedim ama ortalama 70-80 saat uyumadığım olmuştu, hatta 1 saat uyuyup o güne de devam etmiştim:D

0|1
    1|0
  • Ben dayanamam. 30 dk uykuyla bir gün geçirdim, o gün neler yaptığımı azıcık hatırlıyorum ama kendimi kontrol edemiyordum xd gözlerim ha kapandı ha kapanacaktı. Çok fena çok.

0|1
    0|0
  • ben 3 günü aşan uykusuzlukları çok yaşadım. ama önermiyorum. beynimizin en büyük düşmanı uykusuzluktur. hafıza zayıflamasından zeka geriliğine kadar pek çok zararı vardır. lütfen dikkate alın!

0|1
    0|0
  • Bir dakika bile uyumadan 76 saat geçirdim. Ayrıca bir çok kez 48 saatten fazla uykusuz kaldığım oldu. Zaten günlük uykum 3-4 saat kadar..

0|1
    0|0
  • 3 gün sonunda bayılıyorum fazlası çıkmıyo .

0|1
    0|0
  • sadist değilim. mecbur kalmadıkça kendimi sınamam.. ama bir defasında 3 günün öğle saatlerinde uyuya kalmıştım

0|1
    0|0
  • 6.Ci gunun sabahinda hayaller gormeye baslamistim ama bence en zevli gunu 3ten sonrasi vicudunuz kendini saliyor muthic ferhasiniz

0|1
    0|0
  • bi gün yolculuk yapmıştım. 3 gün uyumamuştım zorunlu olarak. dönüşte otobüsle dönerken uyudum. uyurken millete saldırmışım otobüsten inmeye çalışmışım. film kopmuş benim :)

0|1
    0|0
  • Bir ara fm oynarken cuma günü işten saat 5 gibi gelmiştim pazar sabahı 8'de işe gitmiştim kaç gün sen hesapla:)

0|1
    0|0
  • Bir ömür uykusuz yaşayabilirim ama sevgisiz bir an bile yaşayamam ;)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...