KS açtığınızda hesabınızda en çok ne görmek istersiniz sorumu, cevap, yazılar, hikaye, mesajmı, duvar

En çok neden hoşlanmazsınız, yani size gelen mesajlardan mı arkadaş tekliflerinden mi

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• nelerden hoşlanmam ergenlerin paylastıkları beni seviyormu ararmı sızlanmalarından

neler hosuma gider bilgi paylasımı olursa ki buna hikayede dahil cok hosuma gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cevaplari cok merak ederim:)

0|0
    0|0
    • dikkate alıyomusun soru sorduğunda yani sana böyle böyle yap dediklerinde

• yok ben sorulara gelen cevaplara demiyorum. yorum yapmis oldugum yorulari.

bazen dikkate aliyorum. bazen almiyorum

• arkadaş teklifinden birde bildirimlerden

0|0
    0|0
  • bildirimlerden gına geliyor bir düzeltseler iyi olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hikaye-Yazılar bölümü açık olsa sorularla işim olmaz döktürürüm...Ota boka güncelleyenlere ayar oluyorum soruyu açtığımda 2 güncelleme varsa cevaplamam yeni güncellemelerin geleceği aşikar..

Bide şu demokrat aydın entel geçinen jölelilerle tarihi siyasi dini mevzularda pinpon topu gibi oynayınca sinir sistemi çöküşünden direk engellemeleri başka ayarlık olay..

0|1
    0|0
  • usturuplu yorumlar en çok beklentim

0|1
    0|0
  • Verdiğim cevaplara yapılmış yorumları görmeyi isterim en çok. Soranın yorumunu merak ederim çünkü, olumlu ya da olumsuz.. En hoşlanmadığım şeylerden birisi de çok fazla güncelleme yapılan sorular..

1|0
    0|0
  • güncellemeleri sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Duvar yazısı..

Çünkü sadece biricik özel birine açık..

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey böyle tertemiz başlıyayım ama kızlar rahat bırakmıyor ki ://:/77

0|1
    0|0
  • ikisinden de hoşlanmayan yoktur ama en çok mesaj rahatsız eder öyle hayal ediyorum

başka soru bulamadın mı ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...