Okkalı bir cevap arıyorum

Aradığında cevap vermeyen ve geri dönme tenezzülünde bulunmayan araya uzun bir süre mesafe koyup aramayan erkek aradığında nasıl birr cevap almalı sizden okkalı bişeyler olmalı ama ne ...

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• aranızdaki ilişkinin ciddiyetine bağlı bir dönem aşk olduysa şayet ve sen görüşmek istemiyorsan (erkek arkadaşımla herşeyimi paylaşıyorum daha önceki hatalarımı yapmak istemiyorum. senden bahsettim. çok olgun karşılamasına rağmen seninle görüşmememi tercih ettiğini söyledi. ona olan saygımdan ötürü bende görüşmek istemiyorum kusura bakma ) diyebilirsin. veya daha hafif birşeyler istiyorsan. ( sen böyle sadece canın sıkıldığında veya işine geldiğinde beni arayacaksan oyuncak bir ayı alayım ben sana onunla idare et. en azından duyguları var mıyokmu düşünmene gerek kalmaz ) diyebilirsin mesela

0|0
    0|0
    • sen böyle sadece canın sıkıldığında veya işine geldiğinde beni arayacaksan oyuncak bir ayı alayım ben sana onunla idare et. en azından duyguları var mıyokmu düşünmene gerek kalmaz ) bu çok iyimiş ve arayacakmı diye soran arkadşlara söylüyorum arayacak ama cevabınıda alacak...

Erkekler Ne Diyor 18

• kürkcü dükkanı kapandı! diyebilirsin...

2|2
    0|0
  • Sizin köyün ismi hayırsızlar köyü galiba olabir :)) sizin memlekette canı isteyince aramak sormak adetten galiba denebilir :)) sen ya telefon özürlüsün ya da telefonu süs olsun diye yanında taşıyorsun denebilir :)) kontörün yoksa hiç değilse ödemeli atsaydın bari kontörüm yok diye söyleseydin gönderirdimde dene bilir ama çok koymaz :))

0|0
    0|0
  • Aradığınız kişi bundan böyle sizin kapsama alanınız dışındadır..bundan sonra da kapsama alanınızda olmayacaktır..imza İsminizCELL(Misal AyşeCell,FatmaCell gibi)

0|0
    0|0
  • link Söze gerek yok hiç uğraşma direk kafasına at

0|0
    0|0
  • valla benim kendi şiirlerimden öyle birsürü var hangisini yollayım dolar taşar

0|0
    0|0
    • Sustum. . !SuskunLuğum, Susturana Sadakam oLsun. . .AğLadım. . !GözyaşLarım ağLatana Haram oLsun. . !

• "pardon, kimle görüşüyorum? numara yabancı geldi de.." dersen, onu da numarasını da sildiğini anlar.. eşek değilse tabi..

0|0
    0|0
  • karşı tarafın gerekçesini anlamak gerekir.bu diyalogla çözülebilir ama hala tepki yoksa o iş zaten orada bitmiştir.genel cevapta olduğu gibi tepkisizlik en iyi metoddur.

0|0
    0|0
  • hala arar diye mi bekliyorsun

0|0
    0|0
  • telefonlarına cevap verme sadece bir cevap at hayatımda başka birisi var ve sen geçmişte kaldın yarının yok beni bir daha arama mesaj atma unut beni bu sana son mesajımdır bir tanesini daha göremeyeceksin

0|0
    0|0
  • sus sadece sus

0|0
    0|0
  • Aradığımda açmayacaksan, mesaj attığımda cevap vermeyeceksen o telefonu titreşim moduna alıp dik konuma getirip üzerine oturmanda bir sakınca görmüyorum

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapma bende öyleyim çünkü :D

0|0
    0|0
  • sen kimsin

0|0
    0|0
  • Cevaba bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Arayacağından emin misin ?

0|0
    0|0
  • tanıyamadım kimsiniz yazman yeterli.

0|0
    0|0
  • ne kadar okkalı versende sonuç değişmez :(

0|0
    0|0
  • Açmamak daha ağır bir psikolojik işkence olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cevap verme bu yeter. Sonra köpürür ikinci , üçüncü mesajı da atar. Sallamadığını görsün :) En iyi cev ap adam yerine koymamaktır ;)

0|0
    0|0
  • bence cevap almasın o.. direk çayırına salınsın derim, o seni görmezden geliyosa; sen ona kör ol...Net!

0|0
    0|0
  • Hiç cevap almamalı.

0|0
    0|0
  • cevap almamalı bence.

0|0
    0|0
  • Bence numarasını çıkaramadığına dair uzun süre kim olduğunu bilmiyormuş gibi yapmak sonra da ay sen miydin çok özür dilerim cınım ya nasılsıııın? cümlesi yoksayılmış hissettiriyor klasiktir ama tecrübeyle sabit.

0|0
    0|0
  • en büyük tepki tepkisizliktir.

0|0
    0|0
  • bu zamana kimin altındaydın ? Gibi ..

0|0
    0|0
  • tanıyamadım kımsınız demen yeter

0|0
    0|0
  • rehberimdeki numaralar karışmış seni başka bir isimle kaydetmişim . yoksa geçenlerde filan hiç arayıp seni rahatsız ettim mi. rahatsız etmek istemezdim kbakma.

0|0
    0|0
  • kapatmam lazım

erkek arkadaşım yan odada senin aradığını görünce bu odaya koştum

dersen oçocuk don don dale dansı yapar olduğu yerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...