Bacak boyu uzaması için

Yaşım 18. Kemiklerimin asıl uzayacağı yaşlarda hiç spor yapmadım. Geçen sene pilates yaptım. Evde de biraz yüksek yerlere ardıldım. Boyum 5 cm uzadı. Şimi 1,62'yim. Bacak boyumun uzamasını istiyorum.

Hangi hareketleri tavsiye edersiniz evde yapabileceğim?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapma flan boyunu uzatmaz sadece hızlanmasını saglar ve sen sadece basak istiyorsun öyle kafana göre istediğin yeride uzatamassın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gecen sene uzamis bu sene uzamya bilir günde 60 def en yükseğe zıpla 6 setten her set 10 tane olcak şekilde her set arası 90 saniye dinlen.

1|0
    0|0
  • Bacak boyu uzamaz bir evreden sonra. Ancak cerrahi müdahale ile olabilir ancak hekimler bu ameliyatları gerçekten belirli bir boyun altındaki insalara yapıyorlar. 1,62 boya ameliyat yapacaklarını sanmam.

1|0
    0|0
  • Dik dur ellerini ayak uçlarına doğru uzat. Yapabiliyorsan yerede değdir.

Bacak liflerinin yandığını hissedeceksin. Bir eğil bir kalk.

Böyle devam et , kalsiyumunuda tam al.

Biraz uzun sürecektir ama uzarsın

1|0
    0|0
  • normal hayatına devam et uzayacağı varsa zaten uzarsın

1|0
    0|0
  • bacak boyu uzamasını ilkk defa senden duydum neden istiyorsun acaba merak sadece

1|0
    0|0
  • fazla buyümessin olmussun sen 1.62 yeter zaten bazi millet 1.50 / 1.55 dolasiyor :9

1|0
    0|0
  • zıpla sürekli zıpla

1|0
    0|0
  • Bacak boyu için özel bir hareket yoktur. Boy uzuycaksa zaten bacaklar da uzar otomatik olarak. Zıplamak ve basketbol oynamak en iyi yöntemlerdir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zıpla.

1|0
    0|0
  • Balık yağı hapı kullan, boyunla ilgili bir diyetisyene git ve spor yap.

1|0
    0|0
  • oha,hayatta inanmam! 18 yaşında nasıl 5 cm uzadın,imkansız olmalıydı?

1|0
    0|0
  • Kendine yuksek bir yer belirler ornegin kapinin ustu gibi oraya asil surekli asilirken bacaklarini gerebildigin kadar ger

0|0
    0|0
    • Uzadın mı bu yolla sen? Ben yapıyordum bir ara. Bıraktım artık vakit bulamıyorum sınavlardan :/

• Bu konu hakkinda detaylı konussak yaa eklesene beni

• Ekledim.

• Bende de aynı sorun boyumu çok takıyorum nasıl basardın 5 cm uzamayı biraz bilgi verir misin?

1|0
    0|0
    • Yükseğe ardıldım falan işte.

• Ben yaklasik 1 aydir asiliyorum 1 cm falan fatketti ama vucudum esnedigi icin de olabilor tabi ustelik cok zor oluyo bacaklarim falan agriyo kendime zarar vermekten korkup biraktim.:/ sen gunde ne ortalama ne kadar yaptin ve agri oluyo muydu eklemlerinde?

• yaşın 18se artık yapılabilecek pek birşey yok gibi ama sanırım bişi var

1|1
    0|0
    • Nedir o?

• Hadi işine.

• gördügüm en iyi payyy ! sorana tebrik ederim

cevaplayanada ayri tebriklerim varr iyi aldin demi payini :p

Yükleniyor...