Avrupa'ya giden Türk takımları hakkında...

Bilindiği üzere kamuoyuna Avrupa'ya giden Türk takımı her halükarda desteklenmesi lanse ediliyor. Benim tutuğum takım CL'de ve onu desteklemeyenleri doğal karşılıyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• olur öyle şeyler .b CL ne yaw :D ?

0|0
    0|0
    • Champions League, hiç değilse ayıp olmasın diye biri yorum yaptı, oda güzel.

• hmm anladım fikir meselesi tabi. peki hangi takımı tutuyosun CL'de ?

• Galatasaray.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben desteklerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla gs değildim ama gs'yi destekliyordum ta ki schalke gibi kendi liginde liderin 26 puan gerisinde üstüne üstlük 6-7 eksik ile gs'nin karşısına çıkmış schalke'yi ballarının da bayağa yardımıyla elediler diye şampiyonlar ligi şampiyonluğunun en büyük adaylarındanız havalarına girmelerine hatta gs'yi cl şampiyonluğu için favori görmeyenleri öldürmek istediklerini anlayana kadar umarım real madrid içerde de dışarda da farklı galip gelir sonuna kadar real madrid'i destekliyorum

0|0
    0|0
  • ben desteklerim arkadaş.ülke puanını arttırıyorlar

0|0
    0|0
  • Olur mu ya full destek veririm hatta 3 farklı takım taraftarı olan 3 arkadaş Schalke maçında yardırdık

0|0
    0|0
    • Tabi ki bunun yapılması daha güzel, ama desteklemeyeni de doğal karşılamak lazım, ne öyle terörist ilan etmeler .

• ben pek umursamıyorum,ama sinir etmek için yapanlara ayarım

• Hacı seni yine mi attılar?

0|0
    0|0
    • Evet ! Biraz tepkimi göstermek adına (yaklaşık 1 ay) kayıt yamadım, şimdi devam.

• Ben şahsen kendi takımımdan başka kim olursa olsun desteklemem.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de desteklemediğim takımı neden Avrupada destekleyeyimki..

0|0
    1|0
    • Yani, hayır Türkiye liginde bir takım tutman da gerekmiyor aslında. işi iyicene milliyetçiliğe bağladılar.

• ben destekliyorum cl'den gs'yi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...