Fatih Terim hakkında düşünceniz nedir?

Ben kendisini çok başarılı buluyorum hem millitakımda fark yarattı hemde galatasarayda. Genelde adamı sevmeyen çok. Sizin düşünceniz ne yönde? Sevmiyorsanız eğer sebebi nedir?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın dibidir futbolculuktan geldiği için futbolcu dilinden ruhundan anlayan başarılı hırslı Avrupa'da hayal bile kuramayanların erişemeceği yerlere erişmiştir .

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• teknik direktörlüğünü beğenirim ama kişiliği çok zayıf bir adam. örneğin, sırf şahsi sorunları yüzünden ümit karanın en iyi zamanında oynatmadı adamı. bunun gibi birçok oyuncuyu milli takım zamanı şahsi sorunlardan oynatmadı.

kulüp bazında yaşadığımız en büyük başarılarda onun imzası var. iyi ki var ama sevmem kişiliğini...

0|0
    0|0
  • oyuncularla birebir münakaşaya girmesini sevmiyorum.milli takımın başındayken çoğu oyuncuyu küstürdü

0|0
    0|0
  • turk futbolunda gercek bır basarı varsa altında fatıh terım ımzası vardır basarılı bır ınsanın sevenı kadar sevmeyınıde olması dogal

0|0
    0|0
  • Futbolculuğu dönemince hiç şampiyonluk yaşamayıp Teknik direktör olunca Allah şampiyonluklar+ uefa kupası gibi bir şeyi nasip etti. Gözlerinde ki o hırs, o ışık gittiği zaman başarısız buluyorum diyeceğim ama şuan için o hırs, o ışık hala mevcut. Sezon sonunda gitmez umarım.

0|0
    0|1
  • fatih terimi hiç ama hiç sevmiyorum başarısına lafım yok elbette ama karakteri ortada Gsliler hariç hiç kimse fatih terimi sevmiyor sevmekte zorunda değiliz zaten

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gerçekten de çok başarılı bir teknik direktör onun oyuncuları motive edişi takım ruhunu yakalaması o ruhu her gittiği takımda oturtması onu ayrı kılıyor işte.. takım olabilirsen başarılar da gelir zaten..

0|0
    0|0
  • teknik adamlığı başarısız demek için kör olmak lazım. kişilik olarak sevmedeğim biri hareketleri ve futbolcularına ettiği küfürler bakımından.

0|0
    0|0
  • karaktersiz ve kendini beğenmis hiç sevmem

0|1
    0|0
  • İyi dil atan bir tenknikdrektörümüz

0|1
    0|1
  • hareketleri çok antipatik onu çekme bunu çek diyip ceza almayan kişidir kendisi :)

0|0
    0|0
  • elinde iyi futbolcu olursa iyi bir teknik adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adam yaptığı işin hakkını veriyor.

1907'liyim.. Kanaryalıyım.

Dip Not; objektif yorum yaptım. Sora dönek mönek diyen oluyo canımı sıkmasın..

0|1
    0|1
  • Severim tabi

0|0
    0|0
  • çok başarılı ve galatasarayın olmazsa olmazı

0|0
    0|1
  • gs

0|0
    0|1
  • ıhhhhhh ıııı ıhhhh dedinmi fatih hoca gelir akla