Spora yeni başladım yardım?

Antremandan sonra oluşan kas ağrıları nasıl geçer ya da antremandan sonra ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
Dün 15x3 tüm aletlerde program verdiler fazla hamlarım diye korkmiştim sadece omuzlarım ve kollarım hamladı.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen sonrasi veya ter fazla sogumadan duş almaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Magnezyum tozu iç

0|0
    0|0
  • bişey yapma spora devam et ilk kaç gün öyle oluyor geçer sonra

0|0
    0|0
  • antremandan sonra soğuma hareketleri yap germe hareketleri yapıcaksın ama esnetmiyceksin daha az ağrın olur bide kas gevşetici sürebilirsin eğer çok kasılıyosa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kaslar yeni başladığın için alışma evresinde. Çünkü daha önce böyle bir kuvvet veya ağırlığa maruz kalmadılar. Ağırlıkları biraz azalt ve bırak acısınlar. Alışması için biraz zaman ver. Ve unutma uzun süreli aralar verirsin spora bu ağrıları her zaman çekersin :)

0|0
    0|0
  • hamlıktan o, düzenli gitmeye devam et bir süre sonra geçecek ağrıların

0|0
    0|0
  • Aci cekmiceksen bir anlami yok :)) o aci insani bir yandan sinirlendiriyor bir yandan mutlu ediyor garip bir his :dd

0|0
    0|0
  • Böyle ağlayacaksan bırak. O ağrılar yaptığın antremanın işe yaradığını gösterir, hoşuna gitmesi lazım

0|0
    0|0
  • Beslen dinlen

0|0
    0|0
  • muscoril + voltaren karıştır ağrıyan yerlerine sür. Fakat gerekli değil. Küçük bir ağrı.

0|0
    0|0
  • Spordan sonra dinamik ısinma hareketleri yparsan en aza iner

0|0
    0|0
  • Gecmez surekli agri olur alisirsin zamanla

0|0
    0|0
  • protein ve lif içeren yiyecekler yemen lazım, ağrı iyidir geliştini belli eder.

0|0
    0|0
  • esnetme gerdirme yapıyormusun

0|0
    0|0
  • Bol protein tüket amacın kilo almaksa karbonhidratıda ihmal etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...