Şenol Güneşi i Beşiktaş ta başarılı buluyor musunuz?

Şenol Güneşi i Beşiktaş ta başarılı buluyor musunuz? -.- yorumlarınız nelerdir yabancı bir teknik adam gerekli mi yoksa devam mı sizce... -.-

• Avrupada yok, Türkiye kupasında yok, ligde durum ortada belirsiz bence ŞENOL GÜNEŞ gelecek sezonda yok
    A seç
  • Beşiktaş ı bir yere kadar taşadı dolayısıyla başarılı buluyorum ama yeterli bulmuyorum
    B seç
  • Bence sorun yok başarılı buluyorum gelecek sezonda ŞENOL GÜNEŞ ile devam edilmelidir
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• basari sadece tek kulvar a odaklanmak değildir ve bence yeteri ve gerekli basari yok

0|1
    0|0
    • eğer şampiyonluk gelmezse gider sanırım bilmiyorum sende katılır mısın bana

• banada oyle geliyor

• sonu iyi getiremiyor deniyor genelde şenol güneşe ki avrupada yok kupada dün tamam dedi ligdede acaba mı dedirtiyor bence -.-

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Fb nin piyasa değeri ile Beşiktaşın piyasa değerine bakıldığında Şenol hocanın farkı ortaya çıkıyor. Pereiranın yerinde sen de olsan fb en azından bu kadar puan alırdı

Avrupada kötü oynayarak elenmedi , son maça kadar liderdi son maçta Tolganın bireysel hataları olağan dışıydı Gruplarda fb de Beşiktaşta 9 puan topladı

Kısacası şu an ligin en iyi hocasıdır

0|1
    0|0
    • beğenmeyen kadar begenende olacaktır normal karşılıyorum bunu olabilir diğer konulara hiç girmeyeceğim -.-

• Kraldır

0|2
    0|0
    • king diyorsun yani beşiktaşdaki p;erformansını beğeniyorsun yani sonraki sezonlarda devam etmeli mi peki o derece mi güven veriyor yani

• adamın dibidir

• sonu iyi getiremiyor diyorlar genelede ama görüyşünede saygılıyım çok inanmışsın sonuçta şenol hocaya malüm avrupada tamam dedi dünde türkiye kupası sırada belki lig -.- korkutmuyor mu bu durum

• Başarılı Bence :)

0|1
    0|0
    • teknik patronluğu şu an için tartışmalı değil ama gelecek sezon veya sezonlarda devam etmeli mi sence -.-

• Tesekkürler

• rica ederim

• Kupayı sayiyorsan zaten konuşmaya gerek yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...