Biri bana bunu bir anlatsın

sabah yataktn kalkamazlar kalkmak gözlerini acmak zor gelir hadi kalktılar saçlarını taramak gibi bir işkence uzun birde dolaşmışsa cin işkencesi sanında hafifletilmiş gibi kalır nasaıl dayanırlar anlamış değilim sonra birde giyinme dertleri var onu giysem olmaz bunu giysem yakışmamış şunun giysem modası geçmiş offf yaa anne aşkım giyecek birşeyim kalmamış die yakınırlar halbiki gardolaplarıyle bir butik acarsın makyaj detleri yokmu rimeli idi allığı idi fondeteni idi ruji idi vallah makyaja verdikleri para ile ikinci el araba alınır birde boya fıcısına düşmüşler gibi makyaj yapmaları yokmu astarı yeni cekilmiş 79 model araba gibi oluyorlar hele bunu hiç görmeyin moralleri bozukken ne anlarlar moralleri bozukken kuaföre gidip sa yaptırmaktan sanki sacı değişinde başka insan olucak yüzünü değiştirsen sen gene sensin bırak birde alış veriş tutkuları indirim var diyin taksit var deyin kıbrısı alsalar şaşmayın ah bu kadınlar babalarının eşlerinin cüzdanlarını düşünseler azıcık dikkat ederler yalanmı beyler

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• vaayy kime bu isyanın?)

0|0
    0|0
    • size allah şükür siz dışında isyan edicek kimse yok

• memnun oldum zümrüt hanım ortak birşeyde kadar verebildik sizi kırmadım umarım ben maksat makara olsun diye kafama geleni yazdım

• yok kırılmadım,iyi yaptınız)

Kızlar Ne Diyor 6

• bunlar cok normal şeyler ve biz buna kısaca bakımlı olmak diyoruz..annendende mi görmedin hic..

0|0
    0|0
  • Biz 9daki derse 6da uyanıp 7buçuğa kadar hazırlanıyorsak sizin için, siz de azıcık cüzdanınızı boşverin.

0|0
    0|0
  • sen niye takıldın ki

0|0
    0|0
  • cok haklısın bro

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim daha cok sorum varda malesef kevel diy baa

• o yüzden napıyorum akşam erken yatıp sabah erken kalkıyorum güzellik işlerimi yapıyorum .

0|0
    0|0
  • bu üşengeçlik oluyor kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...