Sporla ilgilenen arkadaşlar bakabilir mi?

selamlar 1 buçuk senede 25 kilo verdim 70 küsürden 50 kiloya düştüm fakat çoook fazla sarktım özellikle bacaklarım ve kollarımda çok belli oluyor. bunun için ocak ayında spora yazıldım hoca eşliğinde bir saat kardiyo yapıyoruz. son üç haftadır buna ek olarak yürüyüşe başladım haftada 5 gün 1 saat tempolu fakat daha önce bu kadar planlı spor yapmadığım ve bilgi yetersizliğinden dolayı soruyorum henüz sarkmalarım gitmedi ve hala gayet yumuşak bacaklarımın incelmesini istiyorum. çok az zaman geçmiş ondan mı hala düzgün olarak verim alamadım? yemem gayet sağlıklı dikkat ediyorum. spor ne zaman farkettirir sizce? çok üzülüyorum :(

Güncellemeler:
ek olarak niveanın sıkılaştırıcı kremlerinden alsam mı denemek amaçlı? işe yarar mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmez ki hocan bilgiszmis

0|0
    0|0
    • niye gitmesin? o kadar kilo verenlerin nasıl gidiyor

• teşekkürlerr

• Rica ederim sorun olursa sorabilirsiniz

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla faydasını görürsün.

1|0
    0|0
    • umarım sizce ek olarak niveanın sıkılaştırıcı kremlerinden alsam mı denemek amaçlı çok iyi yorumlar okudum sporla takviye edilirse faydası varmış bilginiz var mı?

• 20 kilo verirken sadece diyet yapıp, spora sonra mi başladın.
      Birde bacak ve kol için bölgesel hareketler yap.
      Salonda yardımcı olurlar

• evet yardımcı oluyorlar zaten kardiyo yaparken her yere odaklı durmadan 40 dkya yakın hızlı çalışma içindeyiz. diyet yaparkende sporum vardı ama bu kadar çok değildi. bölgesel alıyorum kiloyu ve o bölgelerde sarkma oldu doğal olarak :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Ee biraz bekle zamanla sıkılaşırsın. hemen olmaz ki bu

0|0
    0|0
  • Squat, leg press yapmayı deneyebilirsin. Ne alaka diye sormayın, araştırın.

0|0
    0|0
  • canım ağırlık çalışmalısın toparlasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...