Kapat

Futbola başlama yaşı

Arkadaşlar profesyonel olarak futbola 18 yaşında veya 18 yaşından sonra başlayanlar var.Özellikle bu Avrupa da çok fazla...Sizce Türkiye de daha önce hiç bir takım da oynamamış birisi lisansı olmayan birisi Türkiye de 18 yaşından sonra profesyonel olarak futbol oynayabilir mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• millet 18 yaşında phil jones jack wilshere filan kendine Manuda Arsenalda yer bulup oynuyor.Geç başladığın için olabilirsin neden olmasın yeteneğin olmasa bile çok çalışmayla süper ligde alt veya orta sıra takımlarda yel bulabilirsin bence. zaten 1900 lerde yaşamıyoz aç interneti git uefa nın sitesine orda bir sürü antreman videosu var onlara çalışır ve sparq bide fizik yaparsın bide freestyle çalıştın mı tamam olursun. fakat üstte dediğim adamlar gibi olman için 20 yaş üstü olana akdar iyi takımlarda oynaman neredeyse imkansız.bol bol halı saha maçıda yap dayanıklık.kondiyon.hız ve güç çalış. mevkinide iyi seç boyun kaç senin?

0|0
    0|0
    • 170 cm ama fiziğim iyi biraz daha iyi çalışıcam hızlıyımda ve boyuma göre iyi zıplarım hava toplarına:)) bölgesel kulübe başvurucam yakınımdaki...

• Zaten bu milli takım oynunu görünce olabilirsin :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• oynar neden oynamasın

0|0
    0|0
    • yani çok fazla zorluk olmaz dimi...fiziğimde iyi...yeteneğim olduğunuda düşünüyorum denicem şansımı:)

• Benden tam destek yolun açık olsun evlat ;)

• bence 11 yaş en geç başlamalı daha başarılı olur yetenek varsa isterse 40ından sonra başlasın dicem ama olmucak o

0|0
    0|0
  • Fantastik,inanılmaz olman gerek. Ama sen şansını dene,hayallerinin peşinden git:)

0|0
    0|0
    • fiziğim iyi ama biraz daha fiziik yapmayı düşünüyorum sonra bölgesel bir kulüpte başlıcam bu yaz ama alırlar mı bilmiyorum:))

• asla oynayamaz oynaması için inanılmaz bir fiziğe ve yeteneğe sahip olması gerek.

0|0
    0|0
    • fizik var yetenğim olduğunuda düşünüyorum bölgesel bir kulüpte rahat başlıcamı düşünüyorum...

• yeteneğim var demekle olmuyor işte herkesin yeteneği olabilir ama herkesin çok fazla bir yeteneği olamaz ben yetenek bakımından baya üstün olman gerektiğini söyledim.

Erkekler Ne Diyor 5

• 18 yaşta başlamak için üstün yeteneğin olmalı.Normali 12-13

0|0
    0|0
  • Çok zor.Birincisi, profesyonel olacak kadar yetenekli olsa, mutlaka lisansı olurdu.Mutlaka o yeteneği birisi keşfedip takımına girmesi için ısrar ederdi..İkincisi, küçük yaşlarda lisanslı olarak oynamazsan, yeterince gelişemezsin, prof olacak potansiyel olsa bile, lisanslı olarak kulüpte oynamazsan profesyonel olacak kadar gelişemezsin..

0|0
    0|1
  • Çok zor bir durum bence. Ama yinede şansını denemek lazım.

0|0
    0|0
  • ben 21 de başlayacağım tabi oluyormu bilmem

0|1
    0|0
    • nerde başlamayı düşünüyorsunuz? yani ben 19 uma giricem ama fazla umutlu değilim...

• benim tırnaklarımda batma var 5 sene önce birçok çektirdim, 6 ay önce baya 2 kere ameliyat oldum , 2 yıl futbol oynamam yasak.gidip konuşacağım ama

• hangi kulüp o

• bu verdiğin yaş olmadı daha erken olması lazım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...