Fenerbahçe-Amedspor macini izleyen var mi?

İlk mac 3-3 berabere bitmisti. bir galatasarayli olarak fark atmasi istiyorum. Basarilar fenerbahce.
#TÜRK

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• BJK'li olarak Fenerbahce'yi canı gönülden destekliyorum. Vurduğun gol olsun FB! Amedspor'dan NEFRET ediyorum! Sürekli propaganda yapıyorlar.

0|2
    0|0
    • Kesinlikle oyle siyasi eylemler pesindesiler. Bugun iyi bir ders verilmeli

• Hukukçu olarak sen napıyorsun oralarda, sivil vatandaşlar gidebiliyorsa bizde gelelim, vAllah hiç düşünmeden gelirim =) PÖH ve JÖH herhalde seni aralarına almaz :)

• Evet almazlar dogru 😉

En İyi Erkek Görüşü

• İzliyorum evet, çok güzel 2 gol oldu devreye giderken... Mehmet Topuz, ''ben hazırım'' diyor sanki :))) Kayseri'deki zamanlarını hatırlattı, yorumcu da öyle dedi... Umarım Fenerbahçe attıkça atar da kim olduklarını hatırlarlar, hayatta sevmedim futbola siyasetin karıştırılmasını !!!

Sizi de tebrik ediyorum;keşke herkes böyle olsa :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende bakiyorum ve bende bir Beşiktaş'li olarak Fener'i destekliyorum inşallah kazanirlar basarilar Fenerbahçe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2-0 oldu. Özellikle Mehmet Topuz'un golü beni çok şaşırttı. Eski günlerinden sinyaller verir gibiydi. :) 5-6 olacak gibi hissediyorum.

0|1
    0|0
  • olayı sıradan bir maçtan nereye çekmişsiniz ilginç bende fenerliyim zor rakip değil üst turda ki konya-bjk galibini bekleyecğiz artık

0|1
    0|0
  • Amed'ten ne çok korkuyormmuşsunuz be ;)
    bilseydik daha önceki yıllarda ziraate oynardık sizleri barıştırdık :)
    faşizme inat #AMED

0|0
    0|0
  • Bu maç Fark atmalıyız onlara

0|1
    0|0
  • gsli olarak bu akşam fbliyim (amedspor pkk propagandası yapmasaydı farklı olurdu)

0|1
    0|0
  • Teşekkürler kardeşim

0|1
    0|0
  • Başarılarr fenerbahçeeee

0|1
    0|0
  • futbola pek ilgim yok

0|1
    0|0
  • iyi olan kazansın.