Türk kızının meali sizce nedir ? :)))

erkekleri hep kötü sıfatla tanıtırlar peki ya türk kızları ?

Konu seks olunca "sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz?" diyen ama konu evlilik olunca hızını alamayan canlıya "Türk kızı" denir.

türk kızlarının % 95 i sabah öpülerek uyandırılmak istiyor. Aynı % 95 i gel bu akşam bende kal dediğinizde hayır diyo ilginç :))))

Güncellemeler:
(not: sorduğum sorularda bana hakaret eden, sorularımı ciddiye alan, amacının gülüp geçmek olduğunu anlamayan herkese ve cevap veren herkese selamım +1 dir bundan öncede böyleydi bundan sonrada..)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin anasını ağlatan da TÜRK KIZI'dır, türk erkeğine bakacak tek kız da. :D:D:D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bahsettiğin iki şey birbirinden farklı bence herkes sabah öpülerek uyandırilmak ister bu akşam gel bende kal demek ayrı ben eşimin veya sevgilimin beni öperek uyandrmasni isterm ama herhangi bir erkek bende kal derse tabiki red ederim

0|1
    0|0
  • doğru tespit bak :D katılıyorum sana ben.

0|1
    0|0
    • soruya cevap vermeden yıldızlar seranat yaptı soruda 5 oldu 3 oldu :))) şu güncellemeyi boşuna mı yazıyoruz arkadaş :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Seksi giyiniş biçimi

Seksi makyaj

Seksi ayakkabılar

Seksi sözler

Şuh davranışlar

... ve ''seks yapmayan kadın''.

link

1|1
    0|0
  • türk kızlarının % 95 i sabah öpülerek uyandırılmak istiyor. Aynı % 95 i gel bu akşam bende kal dediğinizde hayır diyo ilginç :))))

0|0
    0|0
  • Konu seks olunca "sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz?" diyen ama konu evlilik olunca hızını alamayan canlıya "Türk kızı" denir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...