Trafikte böyle bir bayana denk geldiniz mi?

Bayan sürücüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence erkek sürücülerden daha dikkatliler 😄😄😄Trafikte böyle bir bayana denk geldiniz mi ?

1|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• bende bir bayan sürücüyüm. yani ehliyet aldım ama daha trafikte çok rahat değilim. çünkü ben dikkatli davrandıkça erkek sürücüler üstüme üstüme geliyolar. sıkıştırıyolar. korkuyoruz yapmasınlar yaaaaaaa.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir bayana denk gelmedim..

Şöförün cinsiyeti yoktur, sadece trafikte erkek egemenliği vardır..

Bir kadın sürücüyü on erkek sıkıştırırsa o kadın ömrü boyunca dikkatli ve yavaş sürecektir arabayı.. Yoksa aklınızı alacak derecede araç süren kadınlarla da ben yolculuk yaptım. Sol şeritte 80 ile giden kadın şöföründe arkasına takıldım kaldım...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben kadin surucuyum ve cok var yollarda burada ve genelde arabaylan duz gitmekten baska bisey bilmezler kaza cok yaparlar onca ders aldiklarina ragmen bende kocaman arabamla her delikten rahatca cikiyorum buyuk trafik olunca makyajimi tamamliabiliyorum resimde ki gibi etrafimdakiler bana dik dik bakiyor hicte umrumda olmuyor sigarami yakar hepsini geciyorum sonra 🖕🏼

0|1
    0|0
  • En iyi Araba kullanan: bayanlar, hem makyaj yaparlar hemde araba kullanırlarkiiii buna en iyi örnek halam.. Kadın hem makyaj yapıyor, elma kesip yiyor aynı zamanda da sürerken çok dikketli tek siinir olduğum şey yavaş sürmesi.. Ama tabi herkes halam gibi dikkatli değil..
    Erkeklere gelirsekte çoğu hızlı kullanıyor (kuzenim meselaa), yani gel abi öldür diye bağırdığım oldu sinirden..

0|1
    0|0
  • Sürücü değilim ama yolda yürürken az kalsın çarpıyodu bana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...