İlişkisi olan biri size yazarsa n'aparsınız ?

Sevgilisi olmasına rağmen bana çok yakn davranan bir arkadaş var.. Ve sevgilisinide yakından tanıyorum.. Öyle arkadaş bakımından yakın değil bildiğin sulanıyo kız ne yapmalı şimdi bu kıza ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Sulaniyorsa ona yuksek su faturasi cikartirim :) Sevgilisine soyle adam ogrensin nasil bir sevgiliye sahip oldunu yarin birgun onu boynuzlar yazik. Sende uzak dur sevgilisine bunu yapan baskasinada yapar ahlaksiz kadin tukurmek bile istemem oylesine tukurugume yazik olur degmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzak dur

0|1
    0|0
  • Tukur suratina. O neymis oyle?

0|2
    0|0
  • Siktir git önce kendi sevgilini elinde tutmasını öğren sonra gel bana yavşa de :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elinde kanıt var ise arkadaşına göster kurtul hem o rahat etsin hemde sen...

1|1
    0|0
  • valla uzak dursan iyi edersin.. okulda benim başıma geldiydi, önce arkadaşımla aram bozuldu.. sonra kızla aram bozuldu.. o dönem azıcık tecrübem olsaydı, ya da karakterli davranabilseydim keşke diye hep pişman olmuşumdur.

0|1
    0|0
  • Arkadaşına söyle kıza pas verme tersle kızı yaptığı çok büyük ayıp seninde kıza karşılık vermen delikanlılığı bozar yaptığın kızın yaptığından daha ayıp kaçar.

0|1
    0|0
  • aynı durum benimde başıma geldi . gittim direk sordum amacın ne senin dedim cevap veremedi daha konusmuyoruz :D git böyle sor sende bence

0|0
    0|0
  • Uzak dur öyle insanlardan boşver.

0|0
    0|0
  • sularını keserim yazdıklarını silerim onun bak sen kevaşeye :S

0|0
    0|0
  • ''Seni Orospu Seni'' diyerekten giriş

0|0
    0|0
Yükleniyor...