Sizce mantıklı mı siz olsaydınız ne yapardınız ?

Merhabalar KS ,

Eski sevgilimle ayrılalı 7 ay oldu ve ben onu bir türlü unutamadım yaklaşık 3 ay kadar önce son kez şansımı denedim ama reddedildim bir daha aramam dedim yoo arayabilirsin dedi ama ben ne aradım ne de mesaj attım . 7 aydır görmüyordum onu 1 hafta önce bir turkcell bayisinin önünden geçerken gördüm onu dizimin bağı çözüldü her neyse sadede geleyim içeriye girdi bir beş on dakika bekledim çıkmadı . Aradan 3 gün geçtikten sonra turkcelle işim düştü tesadüfen oraya gittim ve baktım ki orada kasada çalışıyor yüzüne bile bakmadım bakamadım utancımdan değil bana yaptıklarından dolayı ama hala seviyorum tabi . Neyse bunu bir abime anlattım falan bu abim YGS'ye gireceğim gece beni aradı eğer sınavın iyi geçerse sana büyük bir sürprizim var dedi sınavım hakkı var güzel geçti ve söyledim o abime o abim de bana süpriz olarak o bayiide iş ayarlamış sahibi tanıdığıymış sizce ne yapmalıyım ?

Dipnot : Ben gittiğimde kız resmen kasanın altına saklanacaktı onu görmemem için saklandı ama gözünü benden ayırmadı 2 kere gittim oraya ikisinde de gözünü benden ayırmadı ... Kızla 1 yıl çıkmıştık .

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes son bir şansı hak eder ve bu şansı o kişinin hak edip hak etmediğine de şansı veren karar verir..kafanda bir mahkeme kur olan bıtenlerı yargıla hak edıyorsa son bırkere gıt konus...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem onun hatalari diyorsun hem de 3 ay denedim. Hanginiz suclu anlayamadim?:)

Ama aranizda bisey olamicaksa calisma orda.

0|0
    0|0
    • Olabileceğini nasıl anlarım ki .

• Tamam da sen bu kiza bihata mi yaptim? Reddedildim demissin. Alt tarafta da bana yaptiklarindan dolayi yuzune bakmadim demissin. Sorun hanginizde?

• Bence eski sevgiliye tekrar donmek bir hata bir kere biten bitio ikinci defa mutlu olabilmek cok zorrr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...