Defalarca sizi reddeden kız sizin icin vazgecilmez mi olur yoksa nefret mi edersiniz?

Uzun bir süre beraber oldunuz ve sizden ayrıldı.

Cok kez devam etmek istediniz yeri geldi yanında agladınız.

Ve hep hayır cevabını aldınız.

Ayrılıgın nedenini size ailesi olarak acıklıyor.

Bu kıza karsı ne hissederdiniz?

hayatınıza yeni birini almak zor olur muydu sizin icin?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok şükür o kadar eşek derisi değil suratım. bir kez reddedilince tekrar tekrar teklif ediyorsa bir erkek zaten gurur diye bişey yoktur onda. eşek derisi gibidir suratı. bu yüzden birşey söyleyemiyorum. ne de olsa anormal bir adamdan normal birşey beklenmez. onu türk psikiatristlerine havale edip işimize bakalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç kimse dogarken hangi anne babadan dogacanıgını secemiyor elinde olmayan bir şey için terk edene hayatta geri dönmem hep nefretle anardım acık ve net

0|0
    0|0
  • Isrardan asla hoşlanmam. Eğer bir şey teklif ediyorsam sadece 1 kere teklif ederim. Olmaz derse o kıza hayatta yanaşmam bir daha.

0|0
    0|0
    • hic ask yasamamıs bir insansın sanırım :)

• bak büyük konusmayacaksın asla :))

• Tabii ki gelecekte ne olacağını ne yapacağımı bilemem fakat ilişkileri teraziye benzetiyorum. Dengede olmalı. Bir taraf istediği halde diğer taraf istemiyorsa bu ilişki sence ne kadar sağlıklı olur? Sonuçta iki taraflı bir durum bu.

• Dediğin gibi tam tamına olmaz ama bana yaşattığı acıları misli misli ona yaşatırım. Yuttururum onları ona. Akrep gibi sokarım.

0|0
    0|0
  • zorlamanın manası yok herkes kendi hayatına baksın en hayırlısı o

0|0
    0|0
    • öylede bu durumda düsüncen hislerin ne olur

• biraz üzülürüm heralde ama nefret duyulucak bir tarafı yok olayın ayrıldıysa ayrıldı eziklemenin anlamı yok ki bir duruş sergilemelii..

• Isrardan nefret ederim .

0|0
    0|0
  • seven sonuna kadar müadele eder

0|0
    0|0
  • Vazgeçilmez olur ama bir yere kadar kabul etmesi içinde zorlamam

0|0
    0|0
  • defalarca reddettirilmez yoluna bakacaksın

0|0
    0|0