Spor salonuna gitmek istiyorum ama kaydolmaya bile cekiniyorum napmali?

biliyorum Sacma ama gercekten boyle bir duruma geldim. kaydolurken bile biri bana alayci bakis atsa olurum gibi. tavsiyeniz ne yarin kaydolmak istiyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin umrunda olmassin , takmayin boyle seylere

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden çekiniyorsun ki. Ben mesela kapalı olarak spor salonuna gidiyorum. Bende oyle bakışlara mağruz kalıyorum, ama umrumdami hayır. Cunku öyle bakanlar dan bizim neyimiz farklı. Onlar önce kendilerine baksın.
    Çekine çekine nereye kadar. Sadece kendine ediyorsun. Gidecek biri var mı seninle daha rahat gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • maalesef kimseyok ztn burda bir arkadasim bile yok

• Hmm ozaman naap biliyonmu ilk kaydolduğunda çalişana sor seni gezdirsin makineler nasıl çalışıyor anlatsın. Nekadar sorun varsa hepsini sor ve sakın çekinme ki sonra o pisliklerin yemi olma. Ve o çalısandan da saķın çekinme onun işi bu sonuçta. Sonra dim dik herkesin karşısına çık ve kimseyi umursama. Yanına kulaklık al ve müzik dinleyerek sporunu yap. Ben günde 2 veya 3 saat spor yaparım. Ilk başta çekinebilirsin ama kendini spora verdikten sonra herşeyi unutursun. Umarım yardımcı olmussumdur.😘

Erkekler Ne Diyor 10

• Alın bu deliyide içeri

1|0
    0|0
  • Herkes çekinseydi spor salonları is yapmazdı. Çekinmeyin sana alaycı bakışlarla yaklaşanlarin o spor salonunda ne işi var ? Demekki onlarda kilolu. Geç sen milleti. Git sporuna ver kilonu o alayci bakışlar sen fıstık gibi olunca yan gözle bakmazlarsa ben burdayım 😉😉

0|0
    0|0
  • Kaydolma o zaman.

0|0
    0|0
  • Benim kuzenimde kendinde birden fazla kusur buluyor. Hatalı bir durum eğer başkaların görüşlerine göre yaşarsan kendin olmassın diyelinki alaycı bir tavırla davranan oldu sen o kişiyi zaten arkadaşın olarak görmek istemessin yani onun yaptılarını dediklerini umursama herkese kusur bulunur

0|0
    0|0
  • niye ki, kilolu musun

0|0
    0|0
    • 173 boy 78 kilo

• ya yok. gorunusum den memnunum sadece konusurken biriyle heyecanlaniyorum

• biraz rahatla, kendine güven, senin ölçülerinde çok çekici kızlar var

• Hyr sen kötü bisi yapmiyorsun cekinme

0|0
    0|0
  • Bak arkadaşım vucüdun gerçekten iyi olsaydı spor salonuna kaydolmazdın zaten?
    Kendini böyle motive et o salona bir şeyler başarmak için yazılıyorsun..

0|0
    0|0
  • Girdiğinde kendine sükur edersin :D

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun. Asıl tam tersi spor yapan kızlar çekicidir

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne alaka. Spor yapmak sağlıklıdır, eğlencelidir, hoştur, güzeldir. Ben de gidiyorum zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...