Sizce benimi seviyor yoksa bir baskasınımı ?

arkadaslar ben bir kızı seviyorum okulda sürekli görüyorum 1 hafta bakısmıstık faceden ekleyip tanısmaya calısmıstım tersledi ve cevap vermedi bende hiç umursamıyomus gibi davranmaya calıstım basarılıda oldum bunda. görmezden geliyodum ama sonrada yine bakmaya baslamıstım sürekli bakıyodum ama onun fark edemeyeci sekildeydi bugün baktıgımı arkadasıyla fark etti ve arkadasıyla konusuyomus gibi yapıp hala bakıyomu diye bakmaya calıstıgını gördüm ve normalde benim sınıfımın oldugu yerde hiç bulunmazdı ama bu aralar sınıfımın etrafında dolanıyo sizce oda beni seviyomudur

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kacan kovalanır hesabı devam et :D

0|0
    0|0
    • kızlar kacınca kovalanırda erkekler pek kovalanmıyo görmedim yani ben türk kızlarımız namı deger düsünceleri ilk adımı erkek atacak ama ben attım adımı olumsuz olunca cektim kendimi geri iyimi yapmısım :)

• o zaman kanıtla kıza :d

• sorunda burda işte kızı gercekten seviyorum ama kız faceden tanısmaya calıstıgımda terslemese 2 konussak diger gün yanına gidip konusucaktım ne kadar utangac olsamda yapıcaktım ama tersledi cevap vermedi benimde cesaretim kırıldı geri cektim kendimi

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır gelmez çok utangac ve korkak

0|0
    0|0
    • utangac olan benim o garanti ama ondada utangaclık var mıbilemem

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç yüz verme dostum böyleleri tehlikeli olur boşver kossun peşinden öyle bir kazık atarki kendine gelemezsin kızların acıması yoktur uzak dur derim bişey biliyoruzda konuşuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...