Karın eritme nasıl olur?

merhabalar. yaa ben bişi soracaktım. benim göbek problemim var. 2 aydır platese gidiyorum kalçam için faydasını gördüm. 1.60 boy 57 kiloyum. fazlam yok aslında kalçam bacaklarım gayet düzgün ama göbeğimi gören hamile sanıyor. haftada iki gün plates iki gün yürüyüş yapıyorum. öğlen bol meyve yiyorum akşam çok ağır yemiyorum. yeşil çay içiyorum. her sabah aç karnına limon sıkıp su içiyorum gitmiyo gitmiyo. nasıl gidecek bu göbek bişey diyin.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• mekik çek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çalışarak :) sen öyle göbeğim gitsin diye mekik vs egzersiz çalışırsan sadece göbekten gitmez o konuda anlasalim bir :D anteriman ve beslenme konusunda yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
  • fazlan yok mu

0|0
    0|0
  • yağsız yoğurt ye ayrıca maydonozu sabah blendıra at iyice parcalansın daha sonra bir limon sık içine yarımbardakta su kat ve sabahları açkarnına iç bunu 10 gün yap ara ve 5 gün daha sonra yine devam et bu arada bolca göbek bölgesi egzersiz yap

0|0
    0|0
  • Cardio yap

0|0
    0|0
  • Göbek taşına yat, hamamd@.. Böcekleri fit çünkü

0|0
    0|0
  • şekeri ve şekerli yiyecek içecekleri kullanmayı bırak

0|0
    0|0
  • göbek kaslarını çalıştıran bişeyler yapmalısın

0|0
    0|0
    • plateste göbek çalışıyoruz yoğun olarak zaten hergün mekikte çekiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Öf benimde gitmiyo nende yesil cay iciyorum limonlu su iciyorum yok

0|0
    0|0
    • valla bacım ne olacak bilmiyom. kalçalarımdan çok memnunum küçülmelerini istemiyorum. bir şu göbek gitsin yaa

• erkeklerden biri dansözlük dei öryantal işe yarar mı acaba.. ma işte kalçada küçülecek diye korkuyorum

• Haha ya mekik çekebilirz ama oda sertlesir erimez diye korkuyorum

Yükleniyor...