Proteğin tozu için bir soru lütfen ciddi cevaplar verin çok acil?

Arkadaşlar ben biraz zayıfım bu yüzden geçen sene spor yapmaya karar verdim ve 1 yıl box yaptım kilo alıyım azcık kalıp yapayım diye ama olmadı vücudum çok sert oldu çok dayanıklı oldum ancak fiziksel olarak bir gelişme olmadı yani istediğim anlamda olmadı tabi kas oldu ancak bir türlü vücudum genişlemedi sonra bıraktım ve geçen gün arkadaşım bana proteğin tozunu önerdi bir kullan belki yararını görürsün dedi ve bende yeniden boxa başlayıp proteğin tozuyla beraber bir şekilde bu dediğimi başarmaya çalışacam ancak bir sorum var benim süte alerjim var süt içince her yerimde sivilce çıkıyo her yerim kaşınıyor felan proteğin tozuda sütten elde ediliyormuş acaba diyorum proteğin tozu da alerji yaparmı

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kas yapmak için protein tozunun yanında creatine tozunu kullan o kas için. Kardeşim onu kullanıyor ve memnun.

0|0
    0|0
    • Ya benim amacım kas yapmak değil kas yapmak zaten kolay iş biraz vücudumu genişletmem lazım yani az kilo almam lazım o kadar ama teşekkürler yinede bir araştırayım :-) ;-)

• Ozaman yemek ye😂😂😂 valla kilo almak çok kolay haha. Şaka bir yana kas yapmak için kilo lazım. Neyse sana kolay gelsin😉

• Valla sağol çok güzel motive ediyosun 😀 neyse bakalım hayırlısı 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabilir. Sutten yapilmayanida var. En iyisi cok az al arkadasindan bir ic bisey olcakmi bakalim.

0|0
    0|0
    • Sağolasın bir deneyelim :-)

• Ayrica protein tozu destek amacli. Onun disinda vucudu genisletmek icin gunluk aldigin kaloriyide arttirmalisin. Ayrica gunluk cok iyu miktarda protein almalisin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Box ile vücut genişlemez. Tüm sporcular belli bir miktarda lifterdir. Yani ağırlık çalışırlar. Bodybuilding denemeni öneririm. Protein tozu günlük kalori ihtiyacının belli kısmını sağladığı için yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Dosttim toz kullan eyvallah ama iyi besleenmessen. kilo alamassin zaten boks kalori harcatiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...