Sevgılınız ya da esınız mını etek ve dekolte gıyse tepkınız ne olurdu

sevgılınız ya da esınız mını etek ve dekolte gıyse tepkınız ne olurdu

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• esinize sevgilinize güveniyorsaniz giyimine karismamaniz gerek düsüncesindeyim.

0|0
    0|0
    • ya esımıze guvenıyoz ama erkeklere guvenemıyoruz kendımdenbılıyorum gordumu gozumu alamıyorum

• valla bu durumda asagi tükürsen sakal yukari tükürsen biyik hesabi olmus :) ama sanirim bu konuda hanfendiye söz geciremiyorsun. katlanma durumun var.

• evet malesef soz gecmıyor kendını oyle sık hıssedıyomus sonu kavga olmasın dıyede sıneye cekıyorum ama mıllette bakıyor tabı

Kızlar Ne Diyor 3

• Dekoltesi gizimli pek acik degilse ve minisi diz ustu kalcadan baya asa ise bisey dememeli esim. Ben kendim bilirim neyi nerede giyecegimi ve siniri. Esim karismaz giyimime benim nasil giyindimi bildigi guvendigi icin.

0|1
    0|0
    • zaten karısamıyozkı kızdıgımla kalıyorum yınede gıyıyor :(

• kırarım o bacakları !

0|0
    0|1
  • babasına yollarım :/

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• işe giderken ölçülü mini giymesini kısıtlamam.. gece balo tarzı bir davete gitmişsek sırt ve bacak dekoltesine de müsaade ederim. ama asla göğüs dekoltesine izin vermem. kan çıkar :))

0|0
    0|0
    • ya oylede oturunca acılıyor yıne baya dıkkat cekıyor

• etek bu, diz altı bile olsa oturunca yukarı çekiyor.. onun önüne geçemezsin hiç bir şekilde :))

• evet bıde dız ustu olunca ıyıce acılıyor ve mıllet haklı olarak bakıyor

• yeri ve zamanına bağlı olarak tepkim değişir

0|0
    0|0
  • Eğer rahat edecekse istediği herşeyi giyebilir

0|0
    0|0
  • eşim ev içinde giyse olur dışarda asla bu arada evli deyilim olsa giydirmem asla

0|0
    0|0
  • Sadece ben görüceksem hiç giymesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...