Kızlardan cevap bekliyorum ne düşünürsünüz?

aynı ortamda çalıştığınız biri gözlerinize bakarken yakalıyosunuz ama derin bir şekilde farkettiğiniz halde bakmaya devam ediyor ve en sonunda siz bakışınızı çekiyosunuz ne düşünürşünüz bu durumda.

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• ne düşünmemki:D:D

0|0
    0|0
    • biraz aç bunu sadece gözlere bakıyor kenetleniyor

• bilmemki bidaha beni rahatsız etme falan derim bakma derim...

• dememen içi ne gerekiyor?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya sana çok gıcık ya da nefret ediyor. Senden hoşlanan ya da seven biri asla gözlerine bakamaz çekinir.

0|0
    0|0
  • Hala bakio mu diye kontröl ederim, ve tipim dglse rahatsiz olurum ne bakion lan derim :D

1|0
    0|0
    • tipinse aynı ortamda çalıştığın biri tanıyosun nasıl tepkiler olur

• Ozaman ögle arasinda konusuruz otururuz sohbet ederiz, baktim sevimli tatli, öyle bakisiriz önce:))

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugun aynısı banada oldu :D bir ara düsündüm konuyu ben mı actım diye. Buraya gelecek cevaplar banada lazım arkadaslar. Bi fast food restoranda şef olarak calısıyorum 2 hafta önce bı kız geldı ıse takılıyoruz arada ama arkadas olarak bugun bana baktı böyle gülmeden ama sinirli de degildi normal bir sekilde dikti gözlerini bana. sakasına ne bakıyon be dedim asık oldugumdan olabilir dedi sasırdım ama sakasına söylemıstır dedim güldüm gectim. acaba hep böyle düsündügüm icin mi sevgilim olmuyor :D yakısıklı oldugumu söylerler genelde

0|0
    0|0
  • işte öyle olunca 2 saniye bakiyorum baktım kafayi çevirmiyi sonra ben çeviriyorum utancımdan sonra düşünüyorum acaba hoşlandı mı diye sonra kendi kendime yok be nerde diyorum ve işime devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...