Yapamıyorum dayanamıyorum. Ben harab olurken o gününü gün ediyor.

Artık gücüm kalmadı yapamıyorum ya nasıl anlatılır ne diyim bilmiyorum. Elimden gelen tek şey her gece dua ediyorum '' allah'ım bana ettiklerini birgün onada yaşat şu halimi anlasın, bensizliği göster ona '' diye. 7aylık bir ilişkimiz vardı dizimde uyur beni bırakma derdi. Sarılır bırakmazdı yalvarırdık birbirimize asla ayrılmayalım diye. Bigün mutsuzum yapamıyorum dedi gitti. Harab oldum tek sebep buydu. Sınavı vardı sınavdan sonra gelirdedim dönmedi. Yapamıyorum artık. Önce işten ayrıldım şimdi peder kapıları kapadı tüm paramı zıkkıma veriyorum diye. Napıcam bilmiyorum bugün gördüm facebook'a taksim'e gitmiş fotoğraflarımı koymuş ağzı 5karış kahkahalar atıyor. Ben ise burda bitmiş haldeyim. Unutamıyorum ben ona namusum dedim aileme anneme gösterdim tüm aile hayaller kurduk sadece ben değil. Bir iş yapmadan acaba o ne der diye düşünürdük annem bile ona değer veirrdi. O bizi yüzüstü bıraktı şimdi hiç zoruna gitmiyor hayatına devam ediyor. Allah'a yalvarıyorum hergün artık umudum bile kalmadı. Napıcam ben ne yapılır bir çare söyleyin bana arkadaşlar.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeniden deneyin bence.Kıza bir yerde sürpriz yap karşısına çık oturun konuşun.

0|0
    0|0
  • allah belanı versin tülay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hocam zamanla hepsi gecer anlıyorum bununla sanki hissettiklerine saygısızlık yapıyorum gb oluyor ama iyiliğin için uzaklas içindekiler bitmesin en azından ilerde karsına biri cıkarsa doru kısı mı degil mi onu anlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...