Haksız mıyım ?????????????????

Sevgilim asker de dün aksam çok güzel konusmustuk 2 saat normaldede aramız çok iyidir . şırnak yağızoymakta . benm telefonda ona senı cok sevıyorum falan dememı ıstıyor böle şeyler söylememı bende söyleyemıyorum . tel kapattıktan sonra annesınıde aradı bende o ara mesaja senı cok sevıyorumm yazdım . cevap gelmedı. bugün dedim dün sana mesaj atmıstım görmedın mı dedım gördüm telefonda söyleyemedn mesajda yazmıssın dedı dedı güldü bende evet dedm ama cevap atmadn dedm gördüm arkadasa verdm dedı . herkes tek telefon kullanıyor bende iyi dedim . güldürmeye çalıştı arkadan gelen sesleri duyuyomusun dedı kuş seslerı falandı bende evet dedm güldü neyse dedm . taktın ama nıe uzatıosun bu kadar gördüm arkadasa verdm telefonu dedi. iyi dedim konusmadım hıc . birşey diyormusun dedi yok dedim ben yine yarın ararım dedi grş dedm direk kapattm o daha telı kapatmadan ama haksız mıyım suanda moralm cok bozuk

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklı veya haksızsın diyemiceğim ama şunu söyliyim bak benim sevgilimde askerde çocuğun senden o şekilde şeyler duymak istemesi normal o sözleri duyup sevinmek falan istiyor. Çocuğun o kadar üstüne gitme , o kadar erkeğin içinde adam odunlaşıyor tabi doğal olarak :)

0|0
    0|0
    • odunlasmak degıl ben sana mesajda sölerım demıstım telefonda . oda tamam öyleyse demıstı kendı kapatırken senı cok sevıyorum demıstı bende mesaj atmıstım . gördüm mesajını mutlu oldum arkadaşa verdim telefonu dedi .. bu yani . yoksa odun değildir pek

• :( aynen öyle .. sabır ya sabır yapacak hiiç birşey yok canım:(

• Aynen öyle canım.

Erkekler Ne Diyor 1

• oha ya. askerdeki adama bile trip atmışın ya. karşındakini de düşün, o kadar kişi varken nasıl cevap yazsın sana. 50 kişi konuşuyor bir telefondan. üstelik şırnakta o kaadar stres altında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abartmışsın..telefonu arkadaşına vermek zorundaymış işte yazamamış belli ki hem o sana telefonda söyle demiş söylememişsin mesajla söylemişsin aslında onun kızması lazımmış bence..

0|0
    0|0
    • aynen . şimdi yine konustuk :S canım bız senınle dun 30dk konustuk mu konustuk kapatırken ben söyledim sende ben mesajda söylerım dedın . söylemıssın gordum mesajını mutlu oldum cıkardım hattı arkadasa verdim bu yani dedi bende tamam dedim trip yapma sakın dedi güldü . zil çaldı annemgıldı gelen sen kapıya bende kapataym canım seviliyorsunn öpüyorumm dedi

• tartısırken konuyu kapatalm artık dedı tamam dedm ama birşey sölemen lazım galıba dedım güldüm :) kusura bakma canımm dedi hatanı kabul ettın yanı dedım hata demeyelim ama buna hata olan birşey yok dedi iyi peki tamam dedim güldüm :))

• iyi yapmışsın abartılıcak bişi yok sende söyle telefonda nolcak ki

Yükleniyor...