Nike koşu ayakkabıları hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi acaba??

Şimdi benim sormak istediğim sadece şu benim bir koşu ayakkabım var zaten asics markası da internetten aldığımdan dolayı ayağımı sıktı, vurdu ve giyerken resmen ayağım uyuşuyordu dolayısıyla yeni koşu ayakkabısına ihtiyacım oldu. Asıl konuya gelirsek nike almak istiyorum ve en çok şu neon renkte olanlardan rastladım tumblr da falan fakat onların modelleri ne oluyo? bir adı vardır herhalde... ayrıca başka koşu ayakkabısı önerileri de duymak da isterim :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim sprinter arkadaş vardı adam orginal puma nin kosu ayyakkabisini kullaniyodu. Bence koşu ayakkabısı alcaksan puma al, krampon veya spor ayakkabısı ise nike,adidas takıl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Marka takıntın yoksa Ankara maltepe pazarında o nike lerden dilediğin kadar var yan sanayi :D ayakkabım vuruyo demişsin buzdolabı poşetine suyu koy ayakkabının içine yerleştir. 1 gün beklesın buzlukta su buzlancağı için ayakkabı açılma yapacaktır haliyle dene işe yarıyor.

1|0
    0|0
  • nikeden vazgeçme

0|0
    0|0
  • Link yok mu link?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben şu an bir koşu ayakkabısı kullanıyorum nikenin ama modelini falan bilmiyorum ve çok memnunum gayet dayanıklı ve hoş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...