30 gün egzersiz programlarını uygulayan var mı?

Atıyorum ilk gün 5 squat oluyo artıyo bunlar. 30. gün 250 tane falan. Bunun gibi uygulamaları denediniz mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nerde görsem squat :D spor yapmak istiyorsanız bir derdiniz yoksa yapın haftada 2 gün kardiyo rahatlayın ne kasıyonuz kendinizi ya ben bile sporla haşır neşir olduğum halde bu kadar kasmıyorum kendimi :D https://m.youtube.com/watch?v=YC-Bv6hHyfA alın size fıstık gibi kardiyo yapın haftada 2 kere 3 setten toplam haftada 6 set kafanızmı güzel 250 squat nedir abi? nerden buluyorsunuz böyle şeyleri dangalağın biri aklına esiyor yapıyor 250 squat sitede bir diyor virüs gibi yayılıyor şerefsizim of kusura bakma sana patladım :D

0|0
    0|0
    • Örnek olarak squat ı verdim. Karın için olanı var omux için olanı var. Böyle bağırır gibi yazmaya gerek yoktu bence. Tavsiyen için sağol

• özür dilerim :(

En İyi Kız Görüşü

• hiç uğraşamam. hele o squat mı nedir, bacakları insan azmanı gibi yapıyor

0|0
    0|0
    • Evet ya. Millet neden squat yapmaya meraklı ben anlamadım

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok uygulamadim.

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
  • öncelikle bunu ne için yaptığını sormak lazım :) zayıflamakmı sıkılaşmakmı kaslara sahip olmak için mi vs :)

0|0
    0|0
    • Gün içinde çok hareket etmeye zamanım olmuyor. Spora da anca 15 20 dakikaya ayırabilirim. Bunlar fazla zamab almadığı için yapmayı düşündüm. Hareker olsun diye yani

• evet o halde squat iyi bir başlangıç olabilir :)

• geçici fayda sağlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...