Kas yapmak için tecrübelilere sorum?

Spora başladım kararlıyım azimliyim hiç ağırlık sporu yapmadım şu güne kadar şınav programıyla başladım ilk hafta 2. Hafta 5 kiloluk dumbell sonra 10 kilo dumbell ile çalışıyorum 10 kiloyu kaldırıyorum zorlanarak ama yanlara doğru kaldıramıyorum kaldırana kadar devam edicem 10 kilo hafif gelince 15 kilo + hartel kaldırmaya başlayacam bu şekilde kas yapabilir miyim öyle six pack falan hayal etmiyorum ama en azından biraz hacimlenirmiyim hazirana kadar

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç yoktan iyi olur. Ama spor salonunda daha iyi motive olursun yeni şeyler öğrenirsin. Ağır kaldırırken yardım alırsın daha çok gaza gelirsin benim fikrim salona git

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gideceğim yazın Şu an güçsüz olduğum için komik duruma düşmek istemiyorum 2. Haftayı bitirmek üzereyim kollar ve göğüs yumuşacıktı sertleşti vücudum t shirtleri giyince biraz daha dik duruyor. haftada 3-4 ağrılara göre yapıyorum ve 2 saat farklı hareletleri bilinçli sindirerek yavaşça yapıorum günlük 90 gram protein alacak şekilde ayarladım kendimi evde olmadığım zamanlar 100gr leblebi alıyorum yanıma boy 173 kilo 58 protein yeterlimi acaba 2 haftada vücudumu daha diri hissetmeye başladım sertleştim iyi çalıştığımın sinyallerimi bunlar bu arada sonunda spordan anlayan biri yorum attı biraz bilgilendirirsen teşekkürler

• Kolum 1 cm gelişti ilerleme hızlı oluyor vücut sertleşti ailem ilk defa gördü 3 hafta geçti omuzlarımin geliştiğini daha erkeksi durduğunu söylediler kollar için de ayni durum kilo olayida nasıl başardıysam 3 haftada 3 kilo almışım çok sağlam besleniyorum hafif göbek oldu kızların bakışları değişti ceket tam oturdu tshirtler kollar tam geldi bilsem daha önce yapardım :D

• Direk 10 kilo dan başlamasaydın keşke zarar verebilirsin erkenden yapayım derken kaslarına

0|0
    0|0
    • Zorlamıyorum fazla zaten oturarak yaptığım için fazla zorlamıyor ama yana kaldıramıyorum onun içinde 5 kiloluk bulcam işte

• Spor salonuna başladıysan söyle hocan program yazsın

0|0
    0|0
    • Spor salonuna haziranda gideceğim zamanım pek olmuyor şimdiden yaza hazırlık yapayım dedim kendim hazirandan ekime kadar devam edicem

• O zaman internetten aç yeni başlayan insanlar nasıl hareketler yapabilir bak, öyle kafana göre kaldırmayla olacak iş değil bu

• Bakıyorum zaten hareketleri falan hepsini biliyorum az çok bilgi edindim

Yükleniyor...