Lütfen yardım edin arkadaslar bu ne demek böyle :( çıkmazdayım aklımı kaybetcem çok üzüldüm ben !

bir kaç gün sevgilime burcu gündeş selami sahinin ben bir tek kadın (adam) sevdim şarkısını dinlemesini istemiştim bugünde aramız biraz limoni gibiydi bende bir bahane bulup mesaj atmak istedim ve çok yakın davranırım ben hep ona hep alttan alırım bugünde yakın bir sekilde bitanem birsey sorcam dediğim şarkıyı dinledin mi dedim dinledim dedi beğendin mi askım dedim doğruyumu söyleyim dedi evet bitanem dedim ben beğenmedim dedi niye ben şu ben bir tek adam sevdim oda sensin olan kısmını çok sevdim dedim verdiği cevap aynen şuben bir tek kadın sevdim kısmıda sen olmalısın ama ben sevmedim bunu yazdı bende derken sen olmalısın ne dedim yani sensin diyecektim hani laf öyle çıktı onamı takıldın dedi tamam dedim bende . arkadaslar 2 yıllık bir ilişkimiz var ve o dahada önceden beri seviyordu beni bu ne demek şimdi arkadaslar nolur yardımcı olun ...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senden önce de hayatına biri girmiştir ve onun pişmanlığını yaşıyodur. Yani senden öncesini yaşamamayı sadece senle yaşadığı bir hayat olsaydı keşke diye düşünüyor anladığım kadarıyla. doğru cevabı sadece kendisi verebilir bizim söylediğimiz tahminlerin ötesine geçemez

0|0
    0|1
    • anlıyorum sağol arkadasım ... evet olmuştur tabi benden öncesi ama eminimki asık olduğu herseyi göze aldığı hayal kurduğu benim ailesiyle bile tanıstık yani ...

• ne güzel işte. demekki senden önce yaşadığı herşeyi gereksiz görüyor. Anlattıklarından ben bu sonuca varıyorum. Mutluluklar gönlünü ferah tut.

• çok sağol arkadasım insallah öyledir içim rahatladı biraz ALLAH razı olsun :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Trip atması muhtemel.

0|0
    0|0
    • neyin tribi olabilirki bu ..

• İlişkini benden daha iyi bilirsin ama;

1- uzun süredir ya da anlık canı bir şeye sıkılmış ve öyle cevap vermiş olabilir

2- olayları alttan alman zayıf biri oldugu düşüncesini doğurmuş olabilir ve bundan hoşkanmamıştır

3- bir sebepten ötürü senden ayrılmak için yol yapıyordur

• canının sıkkın olduğu doğru bu aralar . ama kızsamda aklıma gülüşün sözlerin falan gelince dayanamıyorum kızamıyorum geri falan diyor hani 2 gün soğuk davranıp böyle yapsa hemen gönlümü almaya çalışır ne kadar cok sevdiğini söyler . ben alttan alırım ki kavga etmeyi sevmediğim için ama bakalım arkadasım

• Östrojen hormonu coşmuş , inmesini bekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tek problem "sen olmalısın" kısmı mı yani?

0|0
    0|0
    • o sen olmalısın dediğini ben söyle anladım sen kafanda kurmuşun o tek bir kadın sevdim de sensin yani bunu kurmuşun sen kafanda bunu anladım ben

• aynı şeyi bende yaşadım zamanında. bir hevesle yazarsın şarkının adını, sonra eh işte,idare eder tarzı cevaplar.. bunlar hep odunluktan işte.. ama üzülme eminim öyle demek istememiştir :)

• çok sağol arkadasım öyledir insallah bende öyle olsun istiyorum :(

• gercekten yazdiklarini anlamam icin 3 kere tekrar tekrar okudum ama basarisiz oldu yardim etmek isterdim ama sorunu anlamadim :/

0|0
    0|0
    • seven adam ben diyorum ki ona ben bir tek adam sevdim kısmını cok beğendim sarkınn dedim oda ben bir tek kadın sevdim kısmıda sen olmalısın diyo :S hani ben öyle dedim ya dediğine göre oda sensin yani kafanda kurmuşun demek istemiş gibi sanki o cümle

Yükleniyor...