Kapat

Terazi burcu kadını???

terazi burcu kadınını etkilemenin yolları? terazi burcu olan kızlar sizi etkilemenin yolları? nelerden etkilenirsiniz? terazi burcu kadınını yakından tanıyanlar fikirleriniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Teraziyim öncelikle kibar olmalısın çekici olmalısın etkileyici özelliklerinin olması gerek yani mutlaka dikkat çekicek bir özellik :)

0|0
    0|0
    • dikkat çekici özellik derken mesela?

• hımm ben mesela bir yere davet ediyorum bahane uyduruyor gelmiyor ya da bana öyle geliyor neden acaba ısrarcı olmasam daha mı iyi ısrardan hoşlanmazmısınız? sizi eklesem sakıncası var mı?

• Ekle sorun yok fazla üstüne gitme derim ısrar etme yani hoşlanmıyor olabilir fakat bunu burçlarada bağlamamak lazım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• benım sozum ona en ıyı anlastıgım burc erkeklerıyle ıyıyım ama kadınlarıyla hıc anlasamıyorum nednese soguk gelıyorlar...neyse terazı kadını titiz ,bakımlı erkek sever soylıyım.. dış görünüşe çok bakarlar çünkü kendılerıde kendı görünüşlerine takıntılıdır...

0|0
    0|0
  • Ben teraziyim baya duygusalım istediğini sor :)

0|0
    0|0
    • en çok sizi ne etkiler teraziler duygusal olur mu?

• biraz ilginç geliyor bana bazen çok yakın oluyor bazen çok uzak anlayamayorum. seni ekleyebilirmiyim?

• Bi kefesine pırlanta bir kefesine elmas doldurucan :D

0|1
    0|0
  • bence hiç etkileme dengesizin teki oluyorlar

0|0
    0|0
  • ben hiç bişeyden etkilenmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok fena kıskanç olurlar. Bir hayli dengesiz olurlar. Edebiyata düşkündürler enazından bana öyleleri dnk geldi. Uzak durmakta fayda var. Çekilmiyorlar.

0|0
    0|0
  • teraziler maymun iştahlı olur . etkiledinmi saglam etkileki kopmasın senden ''. inanmam burçlara ama öyle duydum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...