Terk edildim... Ondan dahi iyisini bulamazsam kimseye aşık olamam ki...

Mükemmel bir uyum mükemmel bir birliktelik.

Çok mutlu olup her yönünü çok severken sevildiğimide hissederken 1 günde hersey değişti ve 1 hafta sonra ayrıldı benden.

ancak bu öncekilerden farklı bir hasar bıraktı, O benim gözümde çok yükseklerdeydi

her hareketimiz düşüncemiz birbirine uyuyordu, bence çok güzeldi masum temiz bir güzellikten bahsediyorum. herkesin göremeyeceği bir güzellik bu ki nadirdir bence.

Ve şimdi bunun kaybının acının yanında dusundukce şu geliyor aklıma, ben onunla beraberken erken bile buldum böyle birisini diyordum, ve şimdi keske bulmasaydım diyorum cunku o varken öyle biri olduğunu bilirken, ben ondan daha iyisini bulmadan nasıl aşık olurum? Olamam... kimseyle yapamam artık... ve bu düşünceler dahada kötü yapıyor.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bence sen ozel bir erkeksin ve daha iyilerini hak ediyorsun inan boyle hisseden askini boyle yasayan erkek cok az.insallah ondan daha iyilerini bulursun ve ona dair hic bir sey kalmaz aklinda ve nasil boyle uzuldugunu dusunup sadece gulersin kendi kendine.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sormuşsun ve cevaplamışsın.

0|0
    0|0
  • Ondan kötüsünü bul o zaman.

0|2
    0|2
  • Hala durumun yanıltıcı etkisi altındasın, biraz zaman geçsin, kafan netleşir.

0|0
    0|0
  • sen gözünde büyütmüşsünn aşık oldugun için...cok sevıyorsan peşinden koş..ama yıne karsına bırı cıkar..

0|0
    0|0
  • bence bitmiş bir ilişkinin arkasından böylesine yas tutmak nereey kdr dğru bilmm inşaalh o kız arkadşndan daha iyi birisini bulursun zor bir durum ona çok alışmışsın ama hani bir söz vardır ya ben gelenlemi doğdum ki gidenle öliyim !

0|0
    0|0
  • Ee bizi niye çağırdın?

0|0
    0|0
  • takmıyo gibi görün bak illaki geri gelcekkk

0|0
    0|0
  • aşık olma

0|0
    0|0
  • ''Mükemmel bir uyum mükemmel bir birliktelik.'' değilmiş demek ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu KIZLArin hepsi mal da

0|2
    1|0
  • Aşk ağırlamaktan zevk duyduğum kıymetli bir misafirdir demiş muhterem bir şahıs..

Ya buna inan ya da yaşarken öl.

Düşünceler sanaldır.

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Ben de boyle dusunuyordum, sonra sadece sevistigimiz icin boyle dusundugumu anladim.

Iyidi ama.

0|0
    0|2
Yükleniyor...