Hayatınızın Kontrol Edilmesi ?

Eşiniz, sevgiliniz veya arkadaşlarınız tarafından kontrol edilmeyi nasıl görüyorsunuz ? Sizi yönlendiren insanların vaazlarından bıkkınlık duyduğunuz oluyormu ? ya da tam tersine bu insanların gösterdikleri ilgi hoşunuza gidiyormu ? Oluyormu böyle şeyler bakiyim :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bıkkınlığın dibine gelmiş bulunmaktayım. Etrafımdaki herkese saldırır bir hal içerisindeyim. Hayır akıl danışsam da bu kadar dinlesem neyse. Herkes kendinde bir söz hakkı tutturmuş gidiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimsenin hayatımı yönlendirmesini istemem buna da izin vermem

her hangi bir meselede fikir aldığım insanlar olabilir ama bu herşeye müdahale edebilecekleri ve onların her dediğini yapacağım anlamına gelmiyor

0|0
    0|0
  • Herşey yerine göre güzeldir. Sevgilin annen baban sana akrıştığı zaman mutluluk hissedersin ama aşırıya kaçtıkalrında Dur dersin çünkü herkesin kendi iradesi ve duyguları vardır :) açıkcası özgür olmayı sevsemde birileri tarafından korunmak hoşuma gider :)

0|0
    0|0
  • O kişinin niyetine bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • kontrol etmesi hoş

ama emir vermesi , diretmesi, baskı yapması iğrenç

0|0
    0|0
  • Olmuyor. Ailem bile birakti. Sevmem zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişki için fedakarlıklar yapılacak elbet, şekillendirme değil ama o sehpayı orada beğenmemiş olabilirim mesela, her çiçekte yerini beğenmez, kimisi güneşe kimisi gölgeye konur gibi...

Ha bu fedakarlıklar 3-5gün sonra zorunluluğa dönüyorsa teker patlar.

1|0
    0|0
  • bu benim hayatım benim sorumluklarım kimsenin benim hayatıma karışma hakkı yok sorumluluklarımı yerine getirdigim sürece kimseyide umursamam lafı ile kendi hayatımı şekillendirmem

0|0
    0|0
  • aile tarafından yönetilmek kötü neden sadece esilerin onlara öğrettiklerini öğretmeye çalışırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...