Ygs stresinden kilo aldım napıcam?

sınav stresinden millet kilo verir ben kilo alıyorum. 1.75 boy kilo 70 Şu an. belim daha ince kalcalarıma göre. bacaklarım biraz kalın. kalcalarım arkaya doğru yanlamasına çok geniş değil napmalıyım?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ygs hakkında stres yapmamalısın , yapabilirsin bee çıkmış soruları incele eksik konulara asıl. Olduğu kadar yav

0|0
    0|0
    • pdr istiyorum bu benim için çok önemli

• Ben de elektronik ve haberleşme mühendisliği istiyorum. Evet önemli farkındayım ama stresle yola çıkmak gerçekten zararlı beyninde bitir olayı.

En İyi Kız Görüşü

• Boşver ygs geçsin sonra bir de onunla uğraşma derim aklına tkma ygs daha önemli

0|0
    0|0
    • mezunıyet yaklaşıyor kilo vermem lazım

• Heea anladım mezuniyet partisi falan kıyafet durumları -,- kendine hakim olmaya çalış stress yapma relax ol.

• çok sağol :)

Erkekler Ne Diyor 10

• evet

0|0
    0|0
  • 1.75 boy büyük avantaj

0|0
    0|0
  • yemekleri mideye indirrken iyidi de suçlusu ygs mi oluyo.

0|0
    0|0
    • ben hayatım boyunca böyleydim stres olunca üzülünce falan yemek yerdim ve aç karnına ders çalışamıyorum yargılamadan önce otur da bir düşün

• Yaza rejime gieresin sunan siinava odaklan arada spor yap stress at

0|0
    0|0
  • Benimde YGS stresim var anterimanlarima gidiyorum YGS yı bahane etme spora başla ;)

0|0
    0|0
  • Ne güzel iste daha cekici olmussun daha ne istiyosunn 😵😵

0|0
    0|0
  • Foto görmeden bişey diyemeyiz

0|0
    0|0
  • geri ver

0|0
    0|0
  • masaj yaptır 0 552 231 40 69 ara yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Şişman ya ya ıy yazın git zayıfla bari

0|0
    0|0
    • ama beni gören 60-65 arası mısın diyor :D

Kızlar Ne Diyor 3

• diyete girmelisin bence. ilk defa stresten kilo alan birini görüyorum ben tersine zayıflıyorum

0|0
    0|0
  • kader arkadaşım yaa aynı şekilde ben de öyle oldum internette bakıyordum diyetlere falan ama bana göre değil bu stres cidden başa bela bizim için en iyisi şu sınavları atlattıktan sonra zayıflamamız bunun lys si de var düşün :D 3 ay tatilde zayıflamayı düşünüyorum tatili falan gözden çıkardım çünkü bu kiloyla evden çıkmak bile istemiyorum :/

0|0
    0|0
    • benim çok göze batan bir şeyim yok ama bilmiyorum işte erkek arkadaşım fitness falan yapıyor ben spor yapmıyorum kötü hissediyorum. geçen dedi 70 oldun mu falan kötü hissettim tartılmadım dedim. kendisi spor için kilo alıyor 96 kilo olmuş boyu 1.86 ama kilo verip kasları güçlendirmek için yapıyor :(

• inşallah sen de kazanırsın canım :)

• inşallah teşekkür ederim :)

• Bende ygs stresinden 6 kilo verdim dün kili alabilmek icin doktora gittim insallah alicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...