Birkaç gündür ortalarda görünmyor

Arkadaşım aracılığıyla tanıştık arkadaşımın çalıştığı yerde çalışıyodu yaklaşık 15 gündür görüşüyoruz arada bir ortadan kayboluyo 2-3 gün görünmüyo ama bu sefer fazla uzadı bu ortadan kaybolma işi bir hafta oldu ne mesajlara cevap veriyo ne telefonları açıyo sadece benim değil en yakın arkadaşının da sizce bende mi kaçıyo

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• cinayete mi kurban gitti yoksa :))))))))

0|0
    0|0
    • komik değil ama buu :( gerçekten ulaşamıyoruz benden kaçtığını düşünüyorum

• adam gizemli olmayı seviyo demek ki... madem bu kadar tedirginsiniz karakola gidin yahu...

• daha yeni yeni konuşuyoruz çocukla tedirgin olan benim diğerlerinin umrunda değil benimde karakola gitmem olmaz

Erkekler Ne Diyor 1

• bence hayatına başka bir kız girmiş olabilir. üzülme senin de karşına başkaları çıkacaktır...

0|0
    0|0
    • çok yardımcı oldun şu anda nasıl rahatladım anlatamam :(

Kızlar Ne Diyor 3

• 'istediğimde ulaşırım' diyen adam uzak durulasıdır

0|0
    0|0
  • Biraz uzaklaşmak istemiş olabilir. Sorunları olabilir, eğer dönmezse 1 hafta daha boşver derim. Sonuçta insan bir adım atarken geride bıraktıklarınıda en azından değer verdiklerinide düşünmeli.

0|0
    0|0
    • haklısın sanırım işten yeni çıktı bunun etkisiyle uzaklaşmak istemiş olabilir ama bir mesaj ya da bir telefon beklerdim

• Geri döndüğünde kırıldığını ve yaptığının yanlış olduğunu , bir daha böyle bir durum olursa tolerans göstermeyeceğini dile getirirsen o da anlar herhalde :)

• Keyfi oyle istiyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...