Beyler bayanlar çok önemli bir sorum olacak yardımcı olur musunuz ?

henüz sevgili olmadığınız ama öyle konuştuğunuz bir erkek arkadaşınıza ona yemek yapmaktan bahsettiniz ve o da sizi evine çağırdı.. ne yaparsınız gelicem dediniz bir kere gider misiniz ? erkekler size de şunu soruyorum siz olsanız çağırır mıydınız evinize ya da amacınız ne olurdu ? sonra kız gelmeyince de bana güvenmiyo musun diye kırılır mısınız ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• :) durum belli gidersen eve atılmış olabilirsin. Yok gitmezsen güvenmiyorsun olursun :) Mantıklı ol...

0|0
    0|0
    • ikilemde kaldım işte

• :) e yani. Kurtlar vadisinden önce de duymuştum ben bunu :) En iyi cevap kimin şimdi :)

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bı kere demıssın hacı gıdıcen. sen gıdene kadar bırsuru pembe erotık ruyalar gorulur ama sen eve gıdınce o tur seyler asla olmaz gıtmezsende guvenmıyo amk oynar gıbı gelmedıde kaltak ersın :D

1|0
    0|0
  • amac umarım sadece yemektir :)

1|0
    0|0
  • bu tüyoyu biraz önce eve kız atmaktan bahseden ve taktik isteyen bir arkadaşa yazmıştım yemek yapma teklifi et diye:) yoksaaaaaa...:)

0|0
    0|0
    • biraz önce değil daha önce oldu :D

• hahahha evet sapığım ben :D

• bu soruyu o çocugun sorması gerekirdi buraya o zaman:)

• bizim çoğu türk erkeklerinin eve çağırma sebebi bel altıdır ama konuştuğun kişi nasıl biri ne düşünüyor onu bilemem :D

1|0
    0|0
    • her gün yüz yüze bakıyoruz sonuçta ne olabilir ki en fazla

• aynen ya of :D

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitme, gitme ,gitme. Güvenme öyle herkese. Ne olursa olsun kim olursa olsun. Kendinede onada güvenme arkadaşım. Ben istemedıkten sonra ne olabilir deme, bir erkek gücüyle bayan gücü bir mi , mazallah. Bahane uydur , baktın ters davranıyor ver yolu gitsin. Aman diyim uzak dur.

2|0
    0|0
  • bu senin ona ne kadar güvenip ne kadar güvenmediğine bağlı hayatım. Eğer güveniyosan git belki çok mutlu olcaksın. Ama ben olsam giderdim. Sen mantıklı düşündükten sonra ne yapmaya çalıştığını anlar ona göre hareket edersin zaten

1|0
    0|0
    • beni kararsız bırakan da 3 haftadır tanışıyor olmamız

• evet beni yanlış anlasın istemiyorum zaten.. geçiştirmek en mantıklısı :) sağoll

• rica ederim (:

• eğer uzun süredir tanışıyorsanız, güven konusu açılır muhtemelen. ama ilk teklif de gidersen de "kolay elde edilen kız" modeli oluşturursun. erkeğin kim olduğuna bağlı sanırım

0|0
    0|0
    • aşk mantığın önüne geçiyor işte çoğu zaman

• Başıma gelen bir olay anlatıyım :) erkek arkadaşıma konuşma sırasında makarna yapıyorum sosu çok güzel falan oldu dedim o da bende isterim diye tutturdu evine çağırdı gitmek istemedim sonuçta yanlız yaşıyo ama senin de bahsettiğin güven sorunu oluştu sonra bende onu kırmamak ve güvendiğimi göstermek için gittim makarnamızı yaptık sosumuzu hazırladık ve yedik. Şahsen iyi ki gitmişim diyorum.Yapmak istediği tek şey öpmek oldu. Fakat senin arkadaşın nasıl biri bilemem. Yinede iyi düşün herkese güvenilmez canım :)

1|0
    0|0
    • sanırım benimki de sadece öyle yapmak ister ya :)

Yükleniyor...